Перспективи розвитку

Вже більше місяця на Кривоозерщині відбуваються зустрічі керівників району з мешканцями населених пунктів. Метою даних зустрічей є формування перспективного плану розвитку Кривоозерського району на 2019-2021 роки. Жителі кожної громади ставлять першочергові завдання, які мають бути вирішені у найближчі три роки.

Пріоритети розвитку селища на найближчі три роки

22 січня  мешканці селища Криве Озеро зібралися, аби  обговорити пропозиції  до перспективного плану розвитку району на три роки.

В ході зустрічі голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко провів звіт-презентацію, про роботу влади та громад району за останні три роки щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку, відповів на запитання.  

Серед поданих пропозицій до формування перспективного плану включено: придбання спецтехніки для вивезення побутового сміття (автомобіль сміттєвоз та автомобіль-асенізатор), вуличне освітлення, реконструкція каналізаційної мережі, капітальний ремонт артезіанської свердловини (біля ЦРЛ) та водомережі, капітальний ремонт дорожньої інфраструктури, будівництво та капітальний ремонт алей, будівництво огорожі сміттєзвалища та під’їзд до нього, облаштування стадіону в Кривоозерській ЗОШ №1 І – ІІІ ступенів, капітальний ремонт районного Будинку культури, капітальний ремонт даху поліклінічного відділення та лікувального корпусу центральної районної лікарні та капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення приміщення поліклінічного відділення даної лікарні. Також піднімалося питання надання статусу міста селищу Криве Озеро.

 

У Берізках йшлося про відновлення стоматологічного кабінету

За результатами зустрічі до перспективного плану розвитку Кривоозерщини від Берізківської сільської ради заплановано: капітальний ремонт дорожньої інфраструктури, будівництво артезіанської свердловини та проведення водомережі для забезпечення населення якісною питною водою; вуличне освітлення всього села, відновлення роботи сільського будинку культури, облаштування дитячого майданчика на території села.

Піднімалося питання відновлення стоматологічного кабінету в сільській лікарській амбулаторії.

 

Забезпечення населення якісною питною водою – одне з проблемних питань мешканців Очеретнянської сільської ради

15 січня дана зустріч відбулася на території села Очеретня в сільському будинку культури.

Очільник району розповів про проведену за останні роки роботу, яка була спрямована на вирішення нагальних питань життєдіяльності району, задоволення потреб населення, покращення закладів соціально – культурного призначення. Зокрема, у с. Очеретня, було проведено ремонт дороги, реконструкцію системи опалення НВК, заміну вікон на енергозберігаючі у будинку культури.

Присутні мали можливість поставити запитання, на які відповідали голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко, голова районної ради Олександр Козерецький, депутат обласної ради Сергій Наказенко, секретар Очеретнянської сільської ради Світлана Ніколаєвська.

В ході обговорення проблемних питань громади Очеретнянської сільської ради секретар озвучила найголовніші з них, а саме: капітальний ремонт дорожньої інфраструктури, реконструкція артезіанської свердловини та проведення водомережі для забезпечення населення якісною питною водою; вуличне освітлення всього села, капітальний ремонт сільського будинку культури. Також піднімалося питання відсутності приміщення для спортивної зали та очищення ставків.

Жителі сіл Мазурове та Михалкове визначили пріоритети перспективного розвитку на 2019 – 2021 роки

04 січня відбулася зустріч керівників району з жителями сіл Мазурове та Михалкове.  План перспективного розвитку району стане орієнтиром у роботі на наступні три роки для органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Нам спільно доведеться визначитися з першочерговістю поставлених перед собою завдань. Це не повинна бути лише економія коштів, а насамперед покращення надання послуг у галузях освіти, медицини, соціального захисту. План перспективного розвитку Кривоозерщини на 2019-2021 роки має охопити всі основні та проблемні галузі розвитку району – освіту, медицину, дороги, автобусне перевезення. Після обговорення та затвердження плану ми будемо бачити, куди нам рухатися, а громадяни зможуть вимагати звіту про його виконання, – зауважив керівник апарату райдержадміністрації Ігор Волошанівський.

Згідно із перспективним  планом Мазурівської сільської ради передбачено: капітальний ремонт дорожньої інфраструктури; вуличне освітлення; капітальний ремонт Мазурівського та Михалківського сільських будинків культури. Також піднімалося питання капітального ремонту даху та будівництва спортивної зали в Мазурівському навчально – виховному комплексі.

Зустрічі з жителями сіл Мала Мечетня та Ониськове щодо формування перспективного плану розвитку Кривоозерщини на 2019-2021 роки

Після обговорення було вирішено, що першочергову увагу в наступні три роки слід приділити: на території Маломечетнянської сільської ради: капітальний ремонт стелі глядацької зали та фойє сільського будинку культури; відновлення артезіанської свердловини для забезпечення населення якісною питною водою.

На території Ониськівської сільської ради: капітальний ремонт покрівель місцевої школи та дитячого садка; придбання енергозберігаючого котла для школи; капітальний ремонт водомережі села.

Які питання  вирішуватимуть найближчі три роки у Луканівці

За результатами зустрічі до перспективного плану розвитку Кривоозерщини від Луканівської сільської ради заплановано: будівництво артезіанської свердловини та водопроводу для забезпечення населення якісною питною водою; капітальний ремонт дорожньої інфраструктури; вуличне освітлення; капітальний ремонт сільської лікарської амбулаторії; заміна вікон на енегрозберігаючі та ремонт глядацької зали сільського будинку культури.

Також на 2019- 2020 роки планується капітальний ремонт покрівлі, спортивної зали, їдальні та харчоблоку Луканівської ЗОШ. Першочерговим залишається заміна вікон в школі на енергозберігаючі.

Перспективний план розвитку обговорювали у Тридубах

12 грудня керівники району зустрілися з жителями Тридубської сільської ради, щоб визначитися з пріоритетними проблемами розвитку села, які мають увійти до перспективного плану розвитку Кривоозерського району на 2019 – 2021 роки та наскільки реалістичними є їхнє досягнення.

У ході зустрічі сільський голова Тридубської сільської ради Василь Руснак  представив громаді своє бачення подальшого розвитку

До перспективного плану розвитку Тридубської сільської ради на 2019-2021 роки заплановано включити такі питання: провести капітальний ремонт спортивного залу Тридубської ЗОШ І – ІІІ ступенів; придбати шкільний автобус для забезпечення підвозу учнів до школи;

провести ремонт сільської лікарської амбулаторії; провести не ямковий, а капітальний  ремонт дорожньої інфраструктури; провести зовнішнє освітлення п’яти вулиць села;
виготовити проектно – кошторисну документацію для будівництва артезіанської свердловини та водопроводу; провести капітальний ремонт сільського Будинку культури; забезпечити ремонт дорожнього покриття  греблі, що знаходиться коло школи.

Громаду села також цікавило питання закриття відділення АТ «Ощадбанк» та сплати податків на розвиток сільської ради  одноосібниками.

На завершення зустрічі заступник голови  районної ради Мирон Лисиганич наголосив, що всі порушені питання обов’язково мають реалізуватися.

Жителі Багачівської сільської ради визначалися з пропозиціями до формування перспективного плану розвитку Кривоозерщини

У рамках формування перспективного плану розвитку Кривоозерщини на 2019-2021 роки, графіку проведення зустрічей, сьогодні, 10 грудня, відбулася зустріч з мешканцями села Багачівка, Миколаївка та Климівка, що входять до Багачівської сільської ради.

Сільський голова Наталія Котик презентувала своє бачення подальшого розвитку Багачівської сільської ради. «Найбільшою проблемою наших населених пунктів є забезпечення питною водою. Ця проблема включає не лише буріння свердловини, а й  встановлення системи автоматичного керування подачі води, повну заміну водо мережі, а основне – це виготовлення проектно – кошторисної документації. На все це потрібні коши, яких в сільській раді немає»,- наголосила Наталія Романівна. Вона запропонувала розділити дану проблему на три етапи – виготовлення проектно – кошторисної документації, буріння свердловини, заміна водопровідних труб для забезпечення населення водою.

Обмін думками доволі тривалим, однак зрештою присутні прийняли її пропозицію як першочергову.

Також запропоновано включити до перспективного плану  ремонт дороги загального користування місцевого значення Берізки – Багачівка, виготовлення проектно – кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі місцевого дитячого садка, заміну вікон в Багачівській ЗОШ на енергозберігаючі.

Сільський голова запевнила мешканців сільської ради, що результати обговорення у подальшому будуть враховані у процесі розроблення загального перспективного плану розвитку Кривоозерського району на 2019-2021 роки.

Обговорювали план розвитку у Секретарці

14 грудня  у сільському Будинку культури зібралися всі небайдужі, щоб скласти план першочергових дій для розвитку свого села на найближчі три роки.

Сільський голова с. Секретарка Ігор Голубенко озвучив існуючі проблеми громади. Заслухавши думку громадського активу було  запропоновано внести до перспективного плану пропозиції: провести капітальний ремонт дорожньої інфраструктури; відновлення транспортного сполучення; капітальний ремонт сільського Будинку культури; заміна вікон та вхідних дверей на енергозберігаючі, заміна насосу системи електроопалення в Секретарській школі; будівництво артезіанської свердловини та водопроводу для забезпечення населення якісною питною водою, ремонт сільської лікарської амбулаторії. Крім цього жителі села піднімали питання щодо збереження постійної роботи відділення АТ «Ощадбанк» та «Укрпошти», відкриття аптеки та забезпечення населення лікарською допомогою.

Крім цього жителі села піднімали питання щодо збереження постійної роботи відділення АТ «Ощадбанк» та «Укрпошти», відкриття аптеки та забезпечення населення лікарською допомогою.

В зустрічі взяли участь голова РДА Олексій Мірошниченко голова районної ради Олександр Козерецький та представники структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Громада Великомечетнянської сільської ради внесла свої пропозиції до формування перспективного плану розвитку.

Люди прийшли, щоб поспілкуватися з керівниками району та почути, що зроблено за останні роки та визначитися з планами на майбутнє.

Відповідаючи на запитання мешканців села голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко надав конкретні відповіді: «Ви питає де  лікарі, вчителі? А я запитаю вас, а де ваші діти? Відповідь одна – молодь в усьому світі тягнеться до великих міст. Але ми розраховуємо на те, що завдяки реформам національного рівня та нашим місцевим програмам ми зможемо забезпечити підготовку молодих спеціалістів. То ж почнімо кожен з себе, тоді й будемо жити краще». Також він зупинився на проблемі сплати податків на розвиток села одноосібниками.

Після виступу голови Великомечетнянської сільської ради Дмитра Ярового та  присутніх, до перспективного плану запропоновано внести такі пропозиції: провести капітальний ремонт дорожньої інфраструктури; відновлення транспортного сполучення; заміна вікон на енергозберігаючі та проведення утеплення спортивного залу в місцевій школі, а також забезпечення населення лікарською допомогою, створення підприємства для виробництва альтернативного палива.            Підсумок зустрічі підвів голова районної ради Олександр Козерецький.

Жителі села Криве Озеро Кривоозерського району підтримали пріоритетні напрями

У селі Криве Озеро 21 грудня  проведено обговорення плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки. У зустрічі з громадою села взяли участь голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко, голова районної ради Олександр Козерецький, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати сільської ради, члени виконавчого комітету, керівники місцевих установ та організацій.

Перед присутніми виступила секретар сільської ради Лариса Ревво. Відповідно до перспективного плану розвитку громади протягом 2019 – 2021 роки заплановано провести: капітальний ремонт дорожньої інфраструктури;  вуличне освітлення; капітальний ремонт даху сільського Будинку культури (Жданово); капітальний ремонт спортивної зали та даху Кривоозерської ЗОШ №2 І – ІІІ ступенів; будівництво артезіанської свердловини та водопроводу для забезпечення населення якісною питною водою.

Зустріч з громадою села Курячі Лози

17 грудня відбулося обговорення перспективного плану розвитку жителів Курячелозівської сільської ради.

При обговоренні були визначені проблемні питання, що потребують вирішення в найближчі три роки. Це: провести капітальний ремонт дорожньої інфраструктури (дорога Тридуби – Курячі Лози); вуличне освітлення по двох вулиць, будівництво артезіанської свердловини та водопроводу для забезпечення населення якісною питною водою, будівництво спортивного майданчика, капітальний ремонт даху, спортивної зали та заміна вікон на енергозберігаючі Курячелозівської ЗОШ.

Крім цього жителі села піднімали питання заміни меблів в сільській бібліотеці філії та відновлення роботи сільського будинку культури..

 

У Буриловому визначалися з планом розвитку.

Зі слів сільського голови Михайла Яцишина мешканців громади турбують питання забезпечення населення села питною водою, ремонту дорожньої інфраструктури, вуличного освітлення по чотирьох вулицях, капітального ремонту сільського Будинку культури та сільської лікарської амбулаторії. Саме ці питанні мають увійти до перспективного плану розвитку району.

Під час зустрічі підпімалося питання сплати податків на розвиток сільської ради  одноосібниками.

Питання над якими працюватимуть у селі Красненьке

Під час зустрічі з жителями Красненьківської громади 19 грудня сільський голова Тетяна Кондрачук поінформувала про перелік об’єктів та проектів соціально-економічної сфери та інфраструктури, які планують модернізувати та ремонтувати в період 2019 – 2021 рр. за рахунок коштів державного, місцевого бюджетів, інших джерел фінансування.

Загалом у селі Красненьке планується: капітальний ремонт дорожньої інфраструктури;  вуличне освітлення по трьох вулицях, модернізація системи опалення в сільському будинку культури на основі використання довгохвильових інфрачервоних обігрівачів, модернізація системи опалення в фельшерсько – акушерському пункті, капітальний ремонт даху,  заміна котла на енергозберігаючий в Красненьківської ЗОШ та капітальний ремонт спортивної зали та їдальні даної школи.