Освітлення підземного пішохідного переходу та встановлення бар’єрного огородження буде після проведення необхідних робіт

Отримано відповідь

На початку квітня 2014 року голова районної ради А. Івахнін звернувся із листом від імені депутатів Кривоозерської районної ради та жителів с. Криве Озеро до голови Державного агентства автомобільних доріг України А. Маліна.

Зокрема, в листі йшлося про те, що депутати Кривоозерської районної ради, жителі села Криве Озеро, поряд із вдячністю за вирішення питання будівництва підземного переходу на дільниці автомагістралі Київ — Одеса км 298 + 750, стурбовані тим, що залишилась не завершеною робота (основна після будівництва переходу) по освітленню частини дільниці магістралі, підземного переходу та встановлення огорожі.

За таких умов експлуатації підземний перехід не потрібний, він не використовується, «це гроші, викинуті на вітер», тому і надалі існує загроза життю пішоходів, які здійснюють перехід через автомагістраль, адже 14 смертей сталися саме в нічний час.

У червні 2013 року Кривоозерська сільська рада надала службі автомобільних доріг в Одеській області рішення на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення трансформаторної підстанції по зовнішньому освітленню автомагістралі та підземного переходу, але до сьогоднішнього дня проект не поданий для затвердження сільській раді.

Аби уникнути соціальної напруги серед жителів даного села, слід завершити роботи по освітленню магістралі, підземного переходу та встановлення огорожі, — йшлося у листі.

І ось із Державного агентство автомобільних доріг за підписом заступника голови С. Підгайного надійшла відповідь:

«В рамках реалізації проекту «Покращення автомобільних доріг та безпеки руху», який фінансується за кредитні кошти Міжнародного банку реконструкції та розвитку, на ділянці автомобільної дороги М-05 Київ — Одеса, в межах території Миколаївської області, проводяться роботи по капітальному ремонту, у тому рахунку влаштування підземного пішохідного переходу на км 298+750 та ліквідація місць концентрації ДТП на км 298+075.

На теперішній час проводиться коригування проектно-кошторисної документації через зміни, в тому числі обумовлені рішеннями громади Кривоозерської сільської ради (зміна місця розташування та типу пішохідного переходу з надземного на підземний).

Після затвердження відкоригованої проектної документації, завершення будівельних робіт (в тому числі встановлення бар’єрного огородження) та введення об’єкту в експлуатацію, система освітлення пішохідного переходу та ділянки автомобільної дороги над ним буде підключена до енергопостачання».

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Ради за роботою. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Один комментарий на «Освітлення підземного пішохідного переходу та встановлення бар’єрного огородження буде після проведення необхідних робіт»

  1. Уведомление: „Підземний пішохідний перехід, розташований в с. Криве Озеро“ – Криве Озеро Krywe Ozero

Добавить комментарий