Роз’яснення Держспецзв’язку: Як перевірити, на яких пристроях використовуються власні акаунти

Перевіряти активність своїх акаунтів потрібно регулярно, щоб пересвідчитися у відсутності підозрілих сторонніх дій із вашими обліковими записами. Така опція є у налаштуваннях безпеки багатьох програм і сервісів.

Для акаунтів Google:

  • Зайдіть у свій обліковий запис Google та оберіть у меню категорію Безпека.
  • Оберіть пункт Ваші пристрої та натисніть Управління усіма пристроями. Тут ви побачите перелік усіх пристроїв, на яких відбуваються активні сеанси або ж з яких здійснювався вхід в обліковий запис за останній період.
  • Виберіть потрібний пристрій, який більше не використовуєте, та натисніть Вийти.

Важливо! Якщо ви побачили у переліку незнайомий пристрій, із якого здійснювався вхід до вашого акаунту, негайно змініть паролі задля безпеки.

Аналогічна опція є також у більшості популярних соцмереж і месенджерів. Наприклад:

  • Telegram
    Налаштування – Пристрої – Вийти з акаунтів на всіх пристроях, крім цього (або обрати один з активних сеансів і натиснути Завершити).
  • Facebook
    Налаштування – Безпека – Безпека та вхід – Активні сеанси. Обрати потрібний, натиснути Вийти.
  • WhatsApp
    Меню (знак у вигляді трьох вертикальних крапок) – Підключені пристрої – Активність пристроїв. Обрати потрібний і натиснути для відключення.
  • Instagram
    Меню (знак у вигляді трьох горизонтальних ліній у правому верхньому кутку) – Налаштування – Безпека – Входи в обліковий запис. Обрати потрібний активний сеанс та натиснути Вийти.

Нові реєстри адрес та будівель зменшать кількість довідок у держпослугах з нерухомістю, – Мінцифри

Часто українці не можуть отримати держпослуги у сфері нерухомості через низку проблем. Наприклад, адреса одного і того ж будинку в різних реєстрах не збігається. Або ж адресних даних про будівлю не вистачає. Чи взагалі відсутні будь-які дані про адреси у селах та селищах.

Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство регіонального розвитку створять два нові реєстри — Єдиний державний реєстр адрес (ЄДРА) та Реєстр будівель та споруд (РБС). Це стало можливим завдяки закону № 2297-IX, який підписав Президент України Володимир Зеленський.

Створення нових реєстрів усуне ці перепони та допоможе українцям отримувати держпослуги у сфері нерухомості швидше без витрат часу на збори папірців та довгі перевірки.

Наповнювати ці реєстри будуть працівники органів місцевого самоврядування через програмне забезпечення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ). Вони зможуть в електронному вигляді швидко створити реєстр на базі наявних офіційних списків адрес, підтвердити правильні записи в них та зазначати координати будівель.

Створення цих реєстрів полегшить і роботу для самих органів місцевого самоврядування. Наприклад, скоротиться кількість проблем із даними про адреси та будівлі. Це зменшить кількість заяв, скарг та спорів щодо певних адрес. Також завдяки якісним даним можна буде краще моніторити роботу комунальників та ремонтників, точніше призначати житлові субсидії та отримувати субвенції.

Уряд вніс зміни до Типового договору оренди землі та продовжив строк реалізації пілотного проекту щодо внесення до ДЗК відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками

Держгеокадастр повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів 19 серпня 2022 року № 921 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 3 березня 2004 р. № 220 і від 29 грудня 2021 р. № 1438» приведено у відповідність до Закону України від 12 травня 2022 р. № 2247-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану» постанови Уряду від 3 березня 2004 р. № 220 «Про затвердження Типового договору оренди землі» та від 29 грудня 2021 р. № 1438 «Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками». В результаті цього внесено зміни до розділу «Інші права та обов’язки сторін*» Типового договору оренди землі, а саме, встановлено, що права та обов’язки сторін під час дії воєнного стану, його припинення або скасування в Україні або у відповідних окремих її місцевостях, визначаються з урахуванням пунктів 27, 28 розділу Х “Перехідні положення” Земельного кодексу України, якими встановлено особливості регулювання земельних відносин саме під час дії воєнного стану, у разі його припинення або скасування.

Також відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2022 року № 921 продовжено строк реалізації пілотного проекту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками до 2023 року.

 

 

 

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь