ГОРОСКОП на тиждень з 30 травня по 5 червня 2016 р.

Понеділок

Неймовірно сприятливий для покупок. Вдалий час для комерційних угод та вирішення фінансових питань. Займіться домашніми і сімейними справами – вони теж принесуть велике задоволення. Будьте готові до приємних подій.

Вівторок

Тимчасово обмежені можливості і кошти. Не відбувається нічого надто поганого, але доброго небагато. Зусилля призводять лише до компромісних результатів, тому важливі нові справи краще відкласти.

Середа

Корисна людина або друг вплине найсприятливішим чином на вирішення ваших проблем. Ця допомога вам знадобиться, оскільки в справах висока ймовірність підлості, крадіжки або наклепу. Варто бути пильними і не приступати до важливих нових справ.

Четвер

Великі гроші можуть дістатися саме вам. Однак не починайте нічого ціною старої дружби. Готуйтеся до змін. Досягне успіху той, хто невпинно прагне вперед. Зорі віщують гарні новини і радісні події.

П’ятниця

В процесі спілкування може знайтися людина, яка стане на ваш бік і допомагатиме вам. У справах може бути багатообіцяючий початок, але наступні результати і доходи не виправдають надій. Бійтеся виявитися зрадженими або ошуканими!

Субота

Потрібно бути терплячішими за інших, оскільки це конфліктний час, коли ваші плани можуть бути зруйновані. Що менше ви почнете нових справ, то менше виникне проблем. Оптимізм, гумор і великодушність – інструменти вирішення проблем.

Неділя

Якщо ви давно хотіли просто покататися, аби вітер шумів у голові, або кудись поїхати, щоб тихо чи без яскравих подій провести час, то вирушайте. Для успіху у всьому потрібна швидкість реакції і здатність легко змінювати плани.

АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 30 травня по 5 червня

ОВЕН (21.03-20.04). Починається смуга успіху та матеріального благополуччя. Вашим таємним ворогом може стати зайва самовпевненість, яка перешкодить втіленню планів, але ви швидко зможете її приборкати. Всі починання виявляться плідними. На вас чекає підвищення зарплати. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – середа.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). У вашому напорі – запорука успіху. Приємний сюрприз приведе вас до гарного настрою. Вам знадобиться все ваше самовладання, щоб зберегти спокій. Виявіть чуйність і увагу – не виключено, що хтось з

близьких людей потребує допомоги, але вагається сказати про це. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – п’ятниця.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). На роботі вас чекає успіх і прибуток. Намагайтеся не прискорювати рішення важливих питань, замість нетерпіння демонструйте достоїнство. Будь-яка сварка, будь-який конфлікт, можуть бути переборені, якщо підходити до пошуків рішення творчо. У вихідні оточуючі люди можуть вас порадувати, особливо ваша кохана людина. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – вівторок.

РАК (22.06-23.07). Ви будете схильні до деякого снобізму. Спробуйте наступити на горло своїй слабкості, поки навколо вас ще не занадто багато скривджених людей. Імовірні сварки і взаємне непорозуміння, що оточуючі можуть бути також напружені та агресивні. Важливо стримувати негативні емоції, під їхнім впливом ви можете накоїти такого, про що пізніше будете сильно жалкувати. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – четвер.

ЛЕВ (24.07-23.08). Спілкування з друзями може виявитися дуже для вас корисним. Додасться роботи з паперами. Ви ризикуєте опинитися у центрі подій – саме на вашій скромній персоні виявиться зосередженою увага навколишніх. У вихідні почуття гумору допоможе вам знайти вихід з важкої ситуації. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – вівторок.

ДІВА (24.08-23.09). Бажано вийти з тіні та помізкувати над зміною свого іміджу. Ваші професіоналізм і неабиякі здібності будуть оцінені достойно. Приготуйтеся, що саме вам доведеться вирішувати важливі питання. У вихідні приділіть більше уваги і турботи своїм батькам – їм це зараз необхідно. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – понеділок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Тільки ваша витримка зможе втримати події в мирному руслі. Ви зможете обернути невигідну ситуацію в корисну для себе, якщо спробуєте трохи подумати. Ваша енергія дозволить вам досягти успiху в багатьох справах. У вихідні вас можуть відвідати нові оригінальні ідеї, які допоможуть вам просунутися кар’єрними сходами. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – середа.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Труднощів буде вдосталь, і перша, вона ж головна – лінь. Якщо вам удасться пересилити її й упоратися з поганим настроєм, то на вас чекає успіх. Важливо зрозуміти, що вашу роботу за вас ніхто не зробить. Будьте впевнені, ваша працьовитість не пропаде даремно, а буде оцінена керівництвом повною мірою. Сприятливий день – середа, несприятливий день – четвер.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Намагайтеся не панікувати і не потрапляти на вудку своїх несвідомих страхів і комплексів. Ставтеся з належною увагою до порад і пропозицій навколишніх. Нагадають про себе незакінчені справи на роботі: можливо, через них відносини з керівництвом або колегами стануть досить напруженими. Сприятливий день – середа, несприятливий день – п’ятниця.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вам постійно буде чогось не вистачати. Проблемою може виявитися погана підготовка до здійснення власних планів. Проявіть обережність у розмові з керівництвом, навіть якщо ситуація сприяє до відвертості, не піддавайтеся на провокацію. У вихідні намагайтеся уникнути непорозумінь у сімейному житті, всяка дрібниця може стати доступною зайвим слухачам. Сприятливий день – субота, несприятливий день – понеділок.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Не намагайтеся плисти проти плину, остерігайтеся провокацій. Перш, ніж починати щось нове, переконайтеся, що ви впоралися зі старими справами і проблемами. Зараз ви на гребені хвилі, але не забувайте допомагати іншим. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – вівторок.

РИБИ (20.02-20.03). Ваш творчий імпульс здатний змести на своєму шляху всі перешкоди. Спробуйте не задирати ніс. Всі ваші досягнення на рівні міркувань необхідно підтвердити практикою. Вихідні краще провести в колі родини, це зробить вам приємність, якщо ви самі усе не зіпсуєте, намагаючись нав’язати навколишнім свою точку зору. Сприятливий день – субота, несприятливий день – п’ятниця.

 

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь