МОЗ інформує, як запобігти ротавірусній інфекції

Ротавірусна інфекція – «кишкова» інфекція, якій можна запобігти.

Перебування у місцях скупчення людей і обмежений доступ до чистої води є причинами появи «кишкових» захворювань. Майже всі вони легко передаються від людини до людини, а отже, є особливо небезпечними під час війни.

Ротавірусна інфекція – одне з таких інфекційних захворювань. Її збудником є ротавірус. Ранніми ознаками ротавірусної інфекції є різке підняття температури і блювота, пізніше з’являється тривала діарея. Може також спостерігатися біль у животі.

У здорових дорослих ротавірусна інфекція може мати лише легкі прояви та симптоми або не мати їх взагалі. Проте для немовлят і дітей раннього віку це захворювання є небезпечним через ризик швидкого зневоднення.

МОЗ публікує інформацію про те, як передається ротавірус, як проводити профілактику захворювання, а також як лікувати ротавірусну інфекцію.

МКІП запрошує вірян приєднатися дистанційно з молитвою до Великодніх служб завдяки трансляціям

Цієї  неділі, 24 квітня, християни східного обряду величають Воскресіння Ісуса Христа.

Великдень – це головна подія церковного року для всіх християн, незалежно від дати святкування. Свято символізує перемогу світла над темрявою та добра над злом. Мир обов’язково прийде на нашу землю. Задля перемоги України ми, українці, повинні зберегти силу духу та мудрість. Нехай наша віра в краще тільки міцніє.

Міністерство культури та інформаційної політики України та Державна служба з етнополітики та свободи совісті нагадують про важливість дотримання обмежень воєнного стану, зокрема правил комендантської години у вашому регіоні ‒ це важливо для безпеки! Запрошуємо вірян приєднатися дистанційно з молитвою до Великодніх служб завдяки трансляціям на телебаченні та онлайн.

У суботу, 23 квітня, о 23:30 в національному марафоні єдиних новин #UAразом та на суспільному телеканалі UA:КУЛЬТУРА розпочнеться пряма трансляція нічного богослужіння Православної Церкви України.

24 квітня з 7:30 до 11:30 національний марафон єдиних новин #UAразом та суспільний телеканал UA:КУЛЬТУРА  транслюватиме богослужіння Української Греко-Католицької Церкви.

Рятувальники напередодні Великодня нагадують правила пожежної безпеки

24 квітня в Україні відзначатиметься одне з найвеличніших православних свят – Великдень. В цей день в культові заклади приходить чимало людей на церковну службу та для освячення головних пасхальних символів, продуктів харчування тощо.

Громадяни, які відвідують церкви, використовують свічки, лампадки тощо, а це в свою чергу є джерелами відкритого вогню, збільшується ризик виникнення пожеж. З метою недопущення виникнення надзвичайних подій в культових закладах, рятувальники Кривоозерщини проводять профілактичні заходи, нагадують священнослужителям та вірянам правила пожежної безпеки в період відзначення Великодня.

Під час бесіди, рятувальники розповідають основні протипожежні норми та заходи, яких слід вжити до початку святкування. Звертають увагу на тому, що не можна захаращувати або перекривати шляхи евакуації, під’їзди до самого закладу, а також найближчого вододжерела, призначеного для пожежогасіння. Крім того, перевіряють справність вогнегасників, їх придатність, а також нагадують правила їх використання.

18 ДПРЧ 5 ДПРЗ Головного Управління ДСНС України у Миколаївської області звертається до Кривоозерців дотримуватися правил пожежної безпеки.

В’ячеслав ЗАХАРЧЕНКО, начальник 2-го караулу 18 ДПРЧ 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Миколаївській області, капітан служби цивільного захисту.

ПАЕС працює в штатному режимі.

Інформаційне повідомлення станом на 20.04.2022 року

Станом на 8:30 20 квітня 2022 року енергоблоки Південноукраїнської АЕС  працюють у штатному режимі. Зауважень до роботи обладнання та персоналу, який його експлуатує, немає.

Радіаційній фон на промисловому майданчику перебуває на рівні природних фонових значень, які було заміряно до пуску АЕС. Станом на 20 квітня він становить 0,11 мкЗв/год. Викиди та скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищують встановлених допустимих значень.

Управління інформації та громадських зв’язків

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь