Урок у бібліотеці

Пізнавальний бібліотечний урок на тему: «Бібліографічний пошук в традиційних та електронних каталогах» провели на початку березня у рамках заходів до Дня рідної мови працівники центральної районної бібліотеки для учнів 10 класу Кривоозерської ЗОШ №2 І – ІІІ ст.

На цей цікавий захід школярі прибули з учителем української мови та літератури, директором школи Іриною Караповською та заступником директора з навчально-виховної роботи  Кривоозерської ЗОШ № 2  Оленою Караповською.

Бібліограф ЦБС Алла Лаврик та методист Валентина Кузьмінська розповідали та показували на прикладах, що таке бібліографічний опис книг, журналів, бібліографічна анотація. Знайомили учнів з розгорнутими електронними каталогами  бібліотек на прикладі Національної бібліотеки України ім. Вернадського, Одеської Національної Наукової бібліотеки, Миколаївської ЦБС ім. М. Кропивницького, здійснювали пошуки за тематичними та алфавітними каталогами.

По закінченню уроку провели цікаву екскурсію бібліотекою, знайомили з цікавими виставками «Душа народу бринить у слові», «Поет родом  з народу» (постійно діюча виставка про творчість Тараса Шевченка) та  літературною виставкою «Пізнаємо Європу» до року Європи в Україні.

Привернула увагу виставка для юнацтва «На хвилі читацьких захоплень» та нові надходження  літератури,  краєзнавча виставка «У цьому дворку, як у вінку».

Зацікавившись новинками, багато учнів  взяли почитати художню літературу із фонду бібліотеки.

 

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь