Зустріч з цікавою особистістю

13 серпня в Кривоозерській центральній районній бібліотеці відбулася презентація книг Олексія Мировського – молодого викладача історії та правознавства

Львівського вищого професійного училища побутового обслуговування, викладачапо класу фортепіано Буської дитячої музичної школи, громадського активіста Львівщини, автора навчальних посібників «Вступ до музикознавства та коротка історія української музики», «Коротка історія світової музики», «Історія України: експрес-курс», «Основи правознавства». Дана навчальна література стане в нагоді вчителям історії та старшокласникам,  які не хочуть багато читати при підготовці до ЗНО.  Серед запрошених на зустріч з автором – вчителі історії та правознавства, музичної культури, старшокласники, бібліотекарі, завідувач  сектора культури РДА Людмила Зелененька та головний спеціаліст відділу освіти РДА Ольга Скрипник.
Зустріч пройшла , як то кажуть , на «одному подиху», на хвилі позитиву. Автор цікаво та невимушено розповідав про себе та історію написання навчальної літератури, ділився досвідом викладання предметів історії України та правознавства в училищі.  По завершенні, Олексій Анатолійович провів з учасниками експерементальне тестування – під час звучання певної музики намалювати на аркуші паперу малюнок, таким чином показати учасникам вплив музики на людину. А далі було спільне фотографування на згадку, обмін враженнями.  Бажаючі мали змогу придбати корисну літературу.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь