Дітвора відпочила у мовних таборах

Цього літа вихованці шкіл району мали змогу відпочити та оздоровитися у мовних таборах, яких в районі діяло 19.  З користю тут провела своє дозвілля 761 дитина.

А саме: 412 дітей з малозабезпечених сімей, в тому числі 23 дитини-сироти та позбавлених батьківського піклування, 12 дітей,  один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції. Для оздоровлення цих діток виділено з місцевого бюджету  157 500 грн. з розрахунку 100% оплати за харчування (25 грн. в день). 349 учнів харчувалися за спонсорські та батьківські кошти, що загалом склало 122 150 грн.

Діяльністю мовних таборів, де провела початок літніх канікул дітвора,  є вивчення іноземних мов у відмінній від шкільного стилю викладання,  де  акцент ставиться на практичну частину і знання, які можна застосувати в інших областях особистої діяльності, за допомогою: конкурсів малюнку, змагань, тематичних днів, вікторин, традицій, пісень, короткометражних мультфільмів, театралізованих заходів та ін. дітки із задоволенням ходили на різні екскурсії, розважалися, бавилися, тобто весело проводили своє дозвілля.

Особливу увагу в таборах приділяли патріотичному вихованню, національній самоусвідомленню, символам та традиціям України, вшануванню пам’яті героїв, що загинули за рідний край.

За інформацією відділу освіти РДА.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь