В гостях у редакції знана землячка

У гостях редакції побувала наша землячка  Лідія Гулько.

Нині наша гостя проживає у Києві, але часто гостює у рідному селі Криве Озеро.

Любов до книги стала долею нашої землячки. І трудовий шлях пані Лідії пов’язаний саме з книгою. Вона працювала коректором у видавництві «Наукова думка», літредактором у прес-службі, старшим науковим співробітником Музею книги і друкарства України.

Багато років Лідія Пилипівна присвятила вивченню слов’янського фольклору, історії релігій, прадавнього і античного світу. Лідія Гулько автор багатьох творів. Серед них і наукові, і пригодницького жанру, пов’язані з історією. Бажаючі можуть познайомитися з її книгами «Царський пояс», «Залізна шапка Арпоксая» , «Помста Перса Дарія, або Скіфо-перська війна», «Лісові оповідки», «Твори для дітей: оповідання, казки, сценарії», «Артем Стеценко розповідає», а також  «Науково-пізнавальні лекції, статті, відгуки», «Миколаївська гражданська друкарня».

Лідія Пилипівна має можливість працювати з архівними документами. Опрацьовані матеріали з історії Кривоозерщини вона передає до редакції. З одним із дописів з історії рідного краю Лідії Гулько, наші читачі вже знайомі. І це тільки початок. Тих, хто любить зануритися  у минуле, чекає багато цікавого.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь