ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОЇ КНИГИ ЛІДІЇ КРУГЛИК

«Я ще не все сказала про село…» – це назва нової книги закоханої в свій рідний край краєзнавця, поетеси з села Секретарка Лідії Петрівни Круглик. 

5 червня в Секретарському сільському Будинку культури відбулася її презентація. В затишній, в дуже теплій атмосфері пройшла зустріч Лідії Петрівни з односельчанами. Разом з завідуючою Секретарською бібліотекою-філією Тамарою Денисюк автор знайомила присутніх з творами своєї книги, в яку ввійшли оповідання, перекази, бувальщини та легенди села Секретарка, а також громадянська, інтимна й пейзажна лірика та трохи гумору. А ще хотілося б додати, що віршовані рядки Лідії Петрівни вдало кладуться на музику. Так і народилися пісні «Немає кращої землі», «Секретарка», «Пробачте нам, мамо», які виконали директор сільсько

 

го Будинку культури Олена Паламарчук та дует Олена Білоус і Віка Паламарчук.
На презентацію книги до Лідії Круглик завітали привітати завідувач сектора культури РДА Людмила Зелененька, працівники Кривоозерської районної центральної бібліотеки – Валентина Кузьмінська, Алла Лаврик та Галина Дмітрієва, а також рідні, друзі, жителі села. Книга видана за особисті кошти автора та за фінансової підтримки депутата обласної ради Наказенка С.Б.
По завершенні заходу Лідія Петрівна подарувала центральній районній бібліотеці примірник своєї книги, в свою чергу методист Валентина Кузьмінська подарувала історико-краєзнавче видання «Історія церковних споруд Кривоозерщини».

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь