Презентували книгу “Історія храмів Кривоозерщини”

29 травня в Кривоозерській центральній районній бібліотеці відбувся семінар бібліотечних працівників КЗ «Кривоозерська ЦБС».

Основою семінару стала творча лабораторія по обміну досвідом роботи бібліотекарів під час регіональної акції «Бібліотечні сутінки». Яскраві, цікаві, з конкурсами та іграми для малечі, по родинному затишні заходи проводили наші колеги. Більшість заходів були присвячені Дню матері та Дню сім’ї, Дню вишиванки та Дню Європи. Воно й не дивно, адже сім’я – це найбільша цінність кожної людини.                         Про роботу з молоддю та задоволення їх бібліотечними послугами вела мову завідуюча Бурилівською бібліотекою Тетяна Малакан. Далі бібліотекарі обговорили  плани роботи бібліотек в літній період  – це День захисту дітей, співраця з пришкільними таборами відпочинку.  Ольга Маріяшко, бібліотекар районної бібліотеки для дітей звернула особливу увагу на бібліотечні заходи з циклу «Літні читання».
Бібліограф Алла Лаврик презентувала щойно випущену книгу краєзнавчого змісту «Історія храмів Кривоозерщини», до створення якої доклали чимало зусиль як бібліотекарі, так і музейні працівники – Березка Л.І., Столяр О.П. А наші користувачі можуть віднайти в ній багато цікавої та корисної інформації про рідний край. По завершенні бібліотекарі прийняли участь у обласному етапі Всеукраїнського опитування «Що прочитав бібліотекар», яке проводить Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь