НАРАДА З СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ

05 квітня  голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко провів нараду з селищним та сільськими головами. Під час наради обговорили нагальні питання, що потребують вирішення за участю органів місцевого самоврядування.

 

Серед інших розглянуто питання проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу весною 2019 року у Кривоозерському районі та підведено підсумки, за результатами здійснених перевірок, стану ведення військового обліку і бронювання військовозобов’язаних на території селищної та сільських рад; проаналізовано виконання місцевих бюджетів за І квартал 2019 року. Доповідали з цих питань  військовий комісар райвійськкомату Ігор Іщенко

і завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Інна Ткач.

Під час наради йшлося про надання державної фінансової підтримки для розвитку сільськогосподарського виробництва малим фермерським господарствам і населенню у 2019 році, у якому доповідала начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Васьків.

Про виконання місцевих бюджетів за І квартал 2019 року вела мову начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Барська.

В обговоренні питань взяли участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Марків, керівник апарату райдержадміністрації  Ігор Волошанівський.

За результатами наради надано відповідні протокольні доручення щодо вирішення проблемних питань.

За інформацією районної державної адміністрації

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь