28 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кривоозерської селищної ради

під головування заступника селищного голови по виконавчій роботі Андрія Підвисоцького, на якому були присутні директор Кривоозерської районної філії Миколаївського ОЦЗ Ігор Білецький та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Кривоозерської районної філії Наталія Біжан. Одним із питань порядку денного було про участь безробітних у громадських та інших роботах тимчасового характеру в рамках  щорічної акції «За чисте довкілля», яка буде проходити в районі з 20 квітня по 20 травня цього року.

Ігор Білецький повідомив присутнім, що Кривоозерська районна філія має змогу співфінансувати виконання громадських робіт для участі безробітних в даній акції, а також організацію інших робіт тимчасового характеру для комунальних підприємств.

Андрій Підвисоцький та присутні члени виконкому підтримали пропозицію директора Кривоозерської районної філії щодо залучення безробітних до участі в акції. Заступник селищного голови по виконавчій роботі зазначив, що у квітні 2019 року селищна рада зможе співфінансувати  участь 16 осіб з числа безробітних у громадських роботах, також домовлено про подальшу співпрацю в даному напрямку у травні 2019 року.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Біжан закликала селищну раду долучитися до співпраці по впровадженню нових видів робіт щодо надання допомоги соціально вразливим верствам населення відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 12 грудня 2018 № 275-р «Про проведення оплачуваних громадських робіт на підприємствах, організаціях та установах».

Організація громадських робіт – перспективний напрям взаємовигідної співпраці зі службою зайнятості, яка дає можливість залучити необхідну додаткову робочу силу до виконання нагальних другорядних робіт та не відволікати основний персонал від виробничого процесу.

 

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь