БАРВИ НАДІЇ

8 лютого відбувся районний етап

обласного конкурсу розмовного жанру «Барви надії».

  любителі мистецтва слова  з різних куточків Кривоозерщини  у дружньому колі прославляли невгасиму віру у вічні цінності життя.

Серед репертуару у програмах виступу були уривки творів зі спадщини класиків української літератури, а також власні поезії учасників.

Присутні захоплювалися виконанням  творів українського гумористичного жанру, зокрема, Павла Глазового та авторських гуморесок – Миколи Гоцюка, Миколи Каганюка.

На фестиваль майстрів розмовного жанру “Барви надії” прибули учасники художньої самодіяльності закладів культури району. Вік наймолодшого – 7 років, найстаршого – 76. Серед учасників як і переможці обласного минулорічного конкурсу читців та Всеукраїнського фестивалю гумору та сатири імені Павла Глазового Микола Каганюк та його вихованець Тимур Василенко, так і ті, хто вперше виступав на фестивалі – Саша Павлухін (Кривоозерський СК №3), Колесник Анна (Гойдаївський СК), Даша Пожарницька та Царінна Настя, – найменші учасниці (районний Будинок культури), Гусевич Ліна (Очеретнянський СБК), Федорчук Софійка (Маломечетнянський СБК). Любов до рідного слова вже вкотре підтвердили своїми виступами Дар’я Павлухіна (Кривоозерський СБК №3), Караповський Сергій (Кривоозерський СБК №3), Гоцюк Анатолій (Тридубський СБК).

Кожного року такий фестиваль відкриває нові імена, не виняток і цьогорічний захід. Вразили глядачів своєю майстерністю Мокряк Дар’я та Терземан Аріна (Ониськівський СБК). Терземан Аліна – донька учасника АТО, була представлена у костюмі, який складався з двох образів – військового, як символ сильної духом держави, здатної обороняти свою незалежність та щирої українки, закоханої у свою мову, землю, звичаї. З хвилюванням Аліна поділилася спогадами про важкий період очікування з зони бойових дій свого батька.


Учасники конкурсу відзначенні Подяками, які вручили завідуюча сектором культури РДА Людмила Зелененька та директор районного Будинку культури Олександр Ткач.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь