Нинішня офіційна заробітна плата – запорука майбутньої пенсії

Кривоозерське об’єднане управління Пенсійного фонду повідомляє, що Законом України «Про загальнообов‘язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов‘язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачуються страхові внески (ЄСВ) в сумі не менше, ніж мінімальний.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» установлено у 2019 році мінімальну заробітну плату: у місячному розмірі з 1 січня 2019 року – 4173,00 грн., у погодинному розмірі – 25,13 грн.

Заробітна плата працівнику повинна виплачуватися за фактично відпрацьований час, виходячи з посадового окладу (тарифної ставки, ставки заробітної плати) або залежно від виконання норм виробітку і відрядних розцінок з урахуванням підвищень, доплат і надбавок. Розмір мінімального страхового внеску становитиме у 2019 році 918,06 грн на місяць (4173 Х 22%) – у 2018 році 819,06 грн. На рівні мінімального страхового внеску мають сплачувати ЄСВ за себе фізичні особи-підприємці, самозайняті особи та члени фермерського господарства в обов’язковому порядку, незалежно від діяльності, обраної системи та доходу. У разі якщо ФОП і члени фермерського господарства — пенсіонери за віком або інваліди та отримують пенсію або соціальну допомогу, або досягли пенсійного віку, вони звільняються від сплати ЄСВ за себе.

Різниця між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованої за звітний місяць не може бути розглянута як дохід фізичної особи (працівника), оскільки така різниця не є виплатою за виконану роботу. Тому якщо працівнику нарахована заробітна плата менше законодавчо встановленого мінімального рівня, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно нарахованій заробітній платі.

Якщо з якихось причин роботодавець не сплачує внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за своїх найманих працівників (причиною може бути і виплата заробітної плати «в конвертах» без сплати страхових внесків, і нарощування заборгованості як з виплати заробітної плати, так і зі сплати єдиного соціального внеску), то періоди, за які не сплачені внески, «випадають» із страхового стажу найманого працівника та не включаються в заробіток для розрахунку розміру пенсії.

Гарантований рівень мінімальної заробітної плати чимало роботодавців просто ігнорують і змушують робітників працювати на невелику зарплату, часом зовсім не декларуючи оплату їх праці. Бажаючи уникнути зайвих, на їхню думку, витрат, видають працівникам зарплату готівкою та офіційно не працевлаштовують. У цьому випадку йдеться про «тіньові» заробітки, із яких не утримуються податки та не здійснюються відрахування до соціальних фондів.

Мають місце негативні наслідки цього явища і для самого працівника, який позбавляє себе гідної пенсії у майбутньому.

Отож, своєчасна й повна сплата єдиного соціального внеску, а також забезпечення заробітною платою працівників не менше мінімальних соціальних стандартів — це обов’язок кожного роботодавця щодо соціального захисту своїх працівників.

Шановні роботодавці пам’ятайте, якщо сьогодні ви офіційно виплачуєте заробітну плату своїм працівникам, то в майбутньому забезпечуєте їх отриманням пенсії від держави.

Ольга ОПРУЖАК, начальник фінансово-економічного відділу Кривоозерського об’єднаного УПФУ.

 

Опубліковано у Управління Пенсійного фонду інформує. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь