Квест «Моя країна – Україна!»

Сорок  лідерів учнівського самоврядування – представники районних закладів загальної середньої освіти – стали учасниками цікавого та змістовного квесту, темою якого стала Україна. 


Привітали лідерів учнівського самоврядування голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко, депутат обласної ради Сергій Наказенко та  голова  районної ради Олександр Козерецький.

Організатори квесту – завідувач сектора у справах молоді та спорту РДА Світлана Мержієвська та завідувач сектора культури РДА Людмила Зелененька пояснили його учасникам умови виконання завдань квесту, поділили лідерів учнівського самоврядування на групи за допомогою кольорових бейджиків (кольори прапору району) та роздали конверти з маршрутами та завданнями.

Також було представлено спікерів команд – завідувач сектору у справах молоді та спорту Світлана Мержієвська, виконувач обов’язків начальника служби у справах дітей РДА Оксана Волошанівська, провідний спеціаліст сектору у справах молоді та спорту Світлана Бойчук.

За кожне виконане завдання команда отримувала  по картинці, які мала використати на останньому завданні.

Всього за маршрутом команди виконали сім завдань, які їм ставилися в кабінетах райдержадміністрації та районної ради.

Тож команди швидко розшифрували знаменні та пам’ятні дати України 2019 року за допомогою QR-коду

впоралися  із  правовою вікториною,

використовуючи знання з географії  складали  карту України за допомогою пазлів. А ще потрібно було розпізнати на фото сім великих пам’яток (чудес) України;

розказати, хто і що зображено на українських гривнях; скласти із окремих речень вірш Володимира Сосюри «Любіть Україну!».

 

На останньому етапі маршруту лідери  зробили презентацію (колаж) на тему  «Я люблю Україну!», виконання цього завдання вимагало від лідерів учнівського самоврядування креативності та командної роботи.

І всі з цим впоралися.

По завершенню квесту керівники району та організатори заходу кожному його учаснику вручили солодкі подарунки.

Опубліковано у Шкільний меридіан. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь