Важлива інформація

 Через крадіжки на енергооб’єктах страждають всі

За повідомленням філії АТ “Миколаївобленерго” Кривоозерського району 08.09.2018 року на території Кривоозерської сільської ради Кривоозерського району відбулася крадіжка трансформаторного масла на об’єкті енергопостачання КТП-10/0,4 кВ диспетчерський № 45 в с. Криве Озеро Друге.

Через необдумані, неправомірні дії сторонніх осіб та відсутність обмінного фонду силових трансформаторів у філії споживачі електроенергії – це частина села Криве Озеро Друге по вул. Горького, Новобудова, Пушкіна на території Кривоозерської сільської ради – будуть деякий час без електропостачання, що спричиняє незручності та призводить до соціальної напруженості громади села, а підприємство-енергопостачальник несе матеріальні затрати при аварійно-відновлюваних роботах.

З метою запобігання та попередження пошкоджень або крадіжок на електрообладнанні АТ «Миколаїв-обленерго» філія просить сільраду проінформувати громадян с. Криве Озеро Друге про дані факти крадіжок та впровадити заходи, спрямовані на попередження розкрадання майна. Також прохання до жителів населених пунктів повідомляти про підозрілий транспорт та незнайомих осіб, які знаходяться біля енергооб’єктів філії без спецодягу та логотипів АТ «Миколаївобленерго», та надавати допомогу і співпрацювати з правоохоронними органами та філією АТ «Миколаївобленерго» Кривоозерського району Західного округу.

Протиправні дії щодо енергооб’єктів філії впливають не лише на стабільну роботу філії, а й на діяльність організацій, установ та населення району.

Контактні телефони:

Поліція – 102; номер Call-центру – 0800504001;

черговий диспетчер філії – 050 493 32 24;

головний інженер філії – 050 493 43 17.

 

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь