Засідання постійних комісій районної ради

5 вересня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань культури, освіти, молоді, спорту, засобів масової інформації, законності та захисту прав громадян, депутатської діяльності, етики, яке вела Раїса Крохмалюк.

На комісії заслухали звіт голови районної державної адміністрації, який представив голова РДА Олексій Мірошниченко.

Обговорюючи питання звіту, члени комісії торкнулися стану доріг. Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Оніщенко, доповнюючи виступаючого, зазначив, що в районі вже приступили до поточного ремонту доріг загального користування місцевого значення, що перебувають у власності управління інфраструктури Миколаївської області. Перелік доріг, що потребують першочергового ремонту, визначені саме цим управлінням. Зокрема, це ділянка автобану Київ – Одеса – Очеретня, Курячі Лози – Тридуби – Секретарка, Криве Озеро – Бурилове – Тридуби – Мала Мечетня – Голоскове, Криве Озеро – Гойдаї – Секретарка – Велика Мечетня.

Далі йшлося про хід виконання рішення районної ради «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в Кривоозерському районі на 2014-2018 роки» та про хід виконання рішення районної ради «Про затвердження Програми відпочинку та оздоровлення дітей Кривоозерського району на 2014-2018 роки». З цих питань доповідала завідувач сектору у справах молоді і спорту РДА Світлана Мержієвська.

Аналізуючи спортивне життя району, Світлана Михайлівна, крім іншого, відзначила успішну роботу  ДЮСШ. Тут у 14 групах займається 250 учнів, успішно працюють  8 груп з футболу та 6 – з гандболу (юнаки та дівчата). Вихованці ДЮСШ брали участь у  відкритому турнірі з гандболу «Чорноморська гандбольна ліга» (4 загальнокомандне місце), з футболу «Шкіряний м’яч» серед учнів 2004, 2005, 2006, 2007 р.н. та здобували призові місця. ХVІІ районні Спортивні ігри проведені в 2 етапи – шкільні та районні (зональні, фінальні) змагання з легкої атлетики, гандболу, волейболу, баскетболу (юнаки та дівчата), футболу, шахів, настільного тенісу, районні тури «Старти надій», «Олімпійське лелеченя», в яких взяли участь 179 команд, 1779 учасників.

Також, аналізуючи стан виконання даної програми, виступаюча зазначила, що залишаються невирішеними ряд питань – необхідно удосконалити систему формування та підготовки збірних команд із різних  видів спорту; забезпечити ремонт спортивних споруд, належне їх обладнання та  використання за підтримки органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Доповідаючи про хід виконання Програми відпочинку та оздоровлення дітей Кривоозерського району на 2014-2018 роки, Світлана Михайлівна зазначила: з метою розширення знань учнів про країну,  мову  якої вивчають, її історію та відомі місця, з 29 травня по 12 червня в районі функціонували 18  мовних таборів  змістовного відпочинку з денним перебуванням дітей. Всього з районного бюджету для організації змістовного відпочинку учнівської молоді станом на 15 травня 2018 року передбачено 232 470 грн, батьківська плата та спонсорські надходження складають  47 040 грн.

У цілому в районі охоплено змістовним відпочинком та оздоровленням понад 879 дітей шкільного віку, що становить 45% від загальної кількості учнівської молоді.

З початку року направлено на оздоровлення у різні табори 72 дитини пільгових категорій.

Як зазначила виступаюча, на жаль, у зв’язку з обмеженістю фінансового ресурсу районного бюджету, вже не перший рік не працюють районні табори «Веселка» та «Едельвейс».

Голова районної ради Олександр Козерецький запропонував на розгляд комісії затвердження списку присяжних Кривоозерського районного суду. Також доповідав про призначення Василя Кишмара  на посаду директора Кривоозерського інклюзивно-ресурсного центру.

 

6 вересня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань АПК, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища та соціального розвитку села під головуванням Івана Шинкарука.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Васьків інформувала, як виконується Програма боротьби з амброзією полинолистою на території Кривоозерського району на 2014 – 2019 роки. Зокрема, доповідачка вела мову про 2018 рік. Традиційно щорічно в районі проводиться місячник по боротьбі з амброзією полинолистою, до громадськості доводиться тематична інформація через бесіди та публікації у районній газеті. Із 13 червня робочою групою із сприяння організації карантинних заходів на території Кривоозерського району проведено об’їзди сільських рад щодо виявлення вогнищ амброзії полинолистної. За результатами об’їздів державним екологічним інспектором складено дев’ять  адмінпротоколів за невжиття заходів по боротьбі з бур’янами   та накладено штрафних санкцій на загальну суму 3060 гривень. Також державний екологічний інспектор за скаргами громадян склав 2 адмінпротоколи та наклав штрафних санкцій на загальну суму  680 гривень.

Селищна та сільські ради провели місячник по боротьбі з амброзією полинолистою. В результаті обстежено 300 га території, виявлено 32 га карантинного організму амброзії полинолистої та знищено. Постійно проводиться обкошування кладовищ, пам’ятників та місць масового скупчення людей. По Красненьківській сільській раді за весняно-літній період було вручено 43 відповідних повідомлення власникам присадибних ділянок.

Філією ДП «Миколаїв-облавтодор» ДАК «Авто-мобільні дороги України» в Кривоозерському районі було обкошено більше 40 кілометрів доріг загального користування державного значення.

Голова районної ради Олександр Козерецький інформував про внесення змін до складу районної конкурсної комісії на висування кандидатур на здобуття премії імені Федора Іванова – Героя України.

 

10 вересня відбулося засідання постійної комісії  районної ради  з  питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення, яку вів Дмитро Попов.

Питання медичного блоку озвучила заступник головного лікаря  ЦРЛ  Любов Скрипніченко. Доповідаючи у питанні про хід виконання рішення районної ради «Про затвердження районної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2018 рік», вона зазначила: за сумною статистикою у районі зареєстровано 1686 хворих з передпухлинною патологією, з них 92 особи виявлено з початку цього року, та зареєстровано 549 хворих із злоякісними пухлинами, 33 особи з яких виявлено у нинішньому році. Виступаюча підкреслила, що у районній лікарні є необхідне обладнання для огляду пацієнтів та діагностики пухлинних патологій.

У питанні про затвердження районної Програми запобігання та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2018-2020 роки доповідачка зазначила, що Програмою  визначено основні напрямки роботи – забезпечення первинної та вторинної профілактик серцево-судинних захворювань, виявлення хвороб на ранніх стадіях, своєчасне надання допомоги, підвищення якості діагностики та лікування, а також покращення роботи з поінформованості хворих на серцево-судинні захворювання. Крім того є ряд питань, які потребують фінансового ресурсу – необхідність спеціалізованого транспорту, забезпечення лікарні необхідними медикаментами та інше.

Про призначення тимчасово виконуючим обов’язки головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кривоозерського району» Кривоозерської районної ради доповідав голова районної ради Олександр Козерецький. Олександр Анатолійович зауважив, що у зв’язку з реорганізацією КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Криво-озерського району» Криво-озерської районної ради у Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кривоозерського району» Кривоозерської районної ради необхідно призначити  тимчасово виконуючого обов’язки головного лікаря Комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги Криво-озерського району» Криво-озерської районної ради і запропонував на цю посаду Юрія Зайченка до призначення в установленому законом порядку основного працівника.

Далі т.в.о. головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кривоозерського району» Кривоозерської районної ради Юрій Зайченко виніс на обговорення питання про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кривоозерської районної ради. Аби в подальшому співпрацювати з Національною службою здоров’я, необхідна реорганізація КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кривоозерського району» та затвердження “Статуту” нового підприємства.

 

11 вересня під головуванням Юрія Крохмаля відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, приватизації, власності, житлово-комунального господарства, торгівельного та побутового обслуговування населення.

Члени комісії розглянули ряд питань.

Про надання згоди на  списання майна Кривоозерської  центральної районної лікарні доповідала заступник головного лікаря центральної районної лікарні Любов Скрипніченко.

Керівник апарату райдерж-адміністрації Ігор Волошанівський виступив у питаннях про внесення змін до рішення районної ради від 23.03.2018 року №13 «Про внесення змін до рішення районної ради від 25.09.2013 року №12 «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища Кривоозерського району».

Ігор Миронович зазначив, це зумовлено реорганізацією комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Криво-озерського району» та зміною назви даного підприємства на комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

У питанні про внесення змін до контракту з начальником об’єднаного трудового архіву селищної та сільських рад, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Криво-озерського району, Ігор Миронович запропонував підтримати пропозицію стосовно продовження контракту з нині діючим начальником об’єднаного трудового архіву селищної та сільських рад Наталією Шутяк.

Про хід виконання  рішення районної ради від 24 червня  2016 року №3 «Про затвердження Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Кривоозерського району на 2016-2018 роки» члени комісії заслухали заступника голови райдержадміністрації Олександра Оніщенка. Олександр Григорович проінформував присутніх про ремонтні роботи доріг на території району.

Це питання детально обговорювалося головою та членами комісії.

 

Також на засіданнях всіх  комісій було заслухано голову райдержадміністрації Олексія Мірошниченка у питанні про звіт голови райдержадміністрації щодо виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету та виконання делегованих повноважень за 2017 рік та за І півріччя 2018 року а також завідувача сектора культури райдержадміністрації Людмилу Зелененьку у питанні «Про підтримку звернення Президента України Петра Порошенка до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні».

На засіданнях комісій проекти рішень із заслуханих питань вирішили винести на розгляд ХХ сесії районної ради 7 скликання.

На засіданнях комісій був присутній голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко. У роботі комісій взяли участь голова районної ради Олександр Козерецький, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Жанна Кострич, начальник організаційного відділу районної ради Альона Качановецька, спеціаліст І категорії з питань юридичного забезпечення районної ради Альона Величко, радник голови районної ради Олена Малюта. А також представники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

За інформацією районної ради.

 

Опубліковано у Новини, Ради за роботою. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь