День знань з компанією ТАС Агро

Білі банти, квіти, синьо-жовті кульки, перший у житті дзвінок і слова вітань із початком навчального року – саме так у школах України пройшло свято Першого дзвоника. З самого ранку вулиці селищ та сіл кожного району традиційно заполонили усміхнені діти у вишиванках. Не оминуло це свято і першокласників Кривоозерського району. Вдвічі приємнішим День Знань став для дітей тих населених пунктів, де працює Компанія ТАС Агро. Цього року агрохолдинг зробив першокласникам приємні та, що найважливіше, корисні подарунки.

«Перше вересня – особлива подія для кожної дитини. Для наймолодших школярів все відбувається вперше. Це і перший клас, і перша вчителька, букварик та шкільні будні. Задля створення справжньої святкової атмосфери наша компанія щорічно дарує кожному першокласнику подарункові набори із найнеобхіднішими товарами та сюрпризами. Цьогоріч на 1 вересня майже п’ятдесят першачків шкіл Кривоозерщини одержали від Компанії ТАС Агро набори якісного канцелярського приладдя, що будуть сприяти як навчальному процесу, так і загальному розвитку дитини», – розповів Володимир Кравінський, директор ПСВП «Рутенія-М».

«Кожного року наші першокласники отримують від господарства «Рутенія-М» подарунки до Дня знань. Винятком не став і цей навчальний рік. Приємно, що аграрії роблять все для того, щоб перший день шкільного життя запам’ятався малечі позитивними моментами. Представники Компанії також вручають діткам солодкі презенти до новорічних свят, беруть участь у святкових заходах, присвячених останньому дзвонику та випуску. Крім того, у минулі роки аграрії спільно з Благодійним фондом Сергія Тігіпка профінансували повне оновлення вікон, а також встановили двері для нашого освітнього закладу. Цьогоріч замовлено меблі для початкової школи. Ми дякуємо Компанії за всі добрі справи та сподіваємося на майбутню плідну співпрацю», – підсумувала Ольга Олександрівна Майданик, директор Тридубської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Опубліковано у Без рубрики, Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь