До уваги молоді

Всеукраїнська гра «Теренова гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак

Міністерство молоді та спорту України відповідно до пункту 5 Плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2017 року №743 та календарного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2018 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 15 березня 2018 року №1126, спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації та у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька з 20 по 23 вересня 2018 року проводитимуть у Черкаській області (Чигиринський район, с.Буда, урочище Холодний Яр) Всеукраїнську гру, спрямовану на вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України «Теренова гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак.

Метою Гри є вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, а також  виховання молоді на кращих традиціях запорозького козацтва, воїнів Холодного яру та Української повстанської армії з метою залучення сучасної молоді до вивчення історії України, традицій через ознайомлення з українською духовно-культурною спадщиною, сприяння зацікавленості та бажанню виявляти національно-патріотичні якості в повсякденному житті.

Витрати на проживання (наметовий табір), проїзд та виконання програми заходу з 20-23 вересня 2018 року здійснюється за рахунок організаторів. Організатори не забезпечують учасників централізованим харчуванням.

Із детальною інформацією про захід можна ознайомитись на офіційній сторінці Гри у Facebook за посиланням https://www.facebook.com/terenivka.sich.

 

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь