Офіційно. Працюючі пенсіонери

В уряді спростовують чутки про обмеження прав працюючих пенсіонерів

У Міністерстві соціальної політики, в уряді немає жодних планів щодо обмеження прав працюючих пенсіонерів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

“Протягом двох місяців у деяких ЗМІ поширюється  інформація, що начебто після проведення пенсійної реформи працюючим пенсіонерам  доведеться обирати між пенсією і заробітною платою. При  цьому робиться посилання на Міністерство соціальної політики, Кабінет міністрів України,  їх посадових осіб. Міністерство соціальної політики України офіційно повідомляє, що зазначена інформація  не відповідає дійсності. Проведена пенсійна реформа не передбачає необхідності вибору між пенсією  і зарплатою для працюючих пенсіонерів. Навпаки, саме для того, щоб припинити дискримінацію працюючих пенсіонерів і була проведена пенсійна реформа”, – йдеться у повідомленні.

У Мінсоцполітики наголошують, що пенсійна реформа ліквідувала будь-які обмеження щодо виплат працюючим пенсіонерам.

Окрім того, одним із результатів пенсійної реформи стало скасування 15-ти відсоткового зменшення пенсійних виплат працюючим пенсіонерам з першого жовтня 2017 року.

“Також зазначаємо, що ні уряд, ні Міністерство соціальної політики не мають жодних планів щодо обмеження прав працюючих пенсіонерів”, – додали у Мінсоцполітики.

У відомстві звернулися з проханням до засобів масової інформації не поширювати недостовірну інформацію і звертатись за офіційним роз’ясненням до фахівців міністерства та Кабінету Міністрів України.

Укрінформ

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь