Спілкувалися на рівних

Нещодавно у селах нашого району побував народний депутат України Вадим Підберезняк.

Варто зазначити, що Вадим Іванович не балотувався від нашого округу, але близько трьох років опікується Кривоозерським районом. Зроблено чимало – це і допомога медичним установам та освітнім закладам району, і сприяння у реалізації державних програм, і допомога людям в особистих питаннях, і організація екскурсій, театральних вистав для дітей району та інше.

Вадим Підберезняк та його помічник у Кривоозерському районі Василь Жук відвідали Красненьківську, Курячелозівську, Тридубську сільські ради. 

Приємно було слухати і бачити, коли спілкування з народним депутатом відбувалося, як кажуть, на рівних. Сільські голови, в першу чергу, розповідали про те, як їх громади живуть і що місцева влада робить в умовах не завжди достатніх фінансових можливостей.

Не було бравадних вихвалянь чи порожніх  обіцянок від народного депутата. Була щира, відверта розмова. Вадима Івановича цікавили плани сільських громад, а також проблемні питання. Найболючіші проблеми занотовувалися, інші потребували детального аналізу та вивчення.

У селі Красненьке разом з сільським головою Тетяною Кондрачук обговорювали питання, над якими працює сільська рада – вуличне освітлення, оснащення дитячого садка (у садочку не вистачає ліжок), ремонт доріг, благоустрій села. Також Тетяна Анатоліївна, мріє, аби знайти інвестора, щоб створити нові робочі місця, а ще розповідала про перспективу для розвитку зеленого туризму. Сільський голова ділилася власним досвідом співпраці влада-громада-бізнес і про результати такої взаємодії.

Вадим Іванович відвідав родину Левковичів, де вручив інвалідного візка для їх батька, інваліда війни Миколи Деонисовича.

У Курячелозівській сільській раді йшла розмова про реформи. Сільські жителі, які зібралися у ФАПі, під час спілкування з Вадимом Підберезняком висловлювали побажання, аби чиновники, які відповідальні за хід реформ, до кінця виконували взяті на себе від імені держави зобов’язання. Зокрема, у ході освітньої реформи щоб не батьки, а державні чиновники, виконавши всі свої обіцянки, забезпечили першокласникам необхідні умови для навчання за новим Державним стандартом початкової освіти у світлі концепції Нової української школи.

З особистим питанням до Вадима Підберезняка звернувся Петро Григорович Плаксивий.

Також Вадим Іванович привіз У Курячелозівський ФАП інвалідний візок та візок для догляду за лежачими хворими.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь