Орієнтуючись на розвиток

Місцева промисловість в Україні як галузь була створена в 1934 році. Протягом свого існування вона зазнала ряд організаційних перетворень. На території Кривоозерського району працюють ряд підприємств, які займаються виробництвом промислової продукції. З січня по квітень підприємствами та товаровиробниками вироблено: хлібобулочних виробів 33 тонни, борошна 83,6 тонн, олії 4,1 тонни, ковбасних виробів 1,3 тонни.

Тож як розвивається наша місцева промисловість?

Вагомий внесок в економіку Кривоозерського району  здійснює ТОВ «Кривоозерська харчосмакова фабрика» Питома вага продукції підприємства в загально районному обсязі реалізації серед промислових підприємств становить 41,0%.

ТОВ займається виробництвом води мінеральної газованої та негазованої «Кривоозерська». Сума реалізованої продукції (січень квітень 2018 року) 15714,84 тис. грн., що більше на 50,0% порівняно з 2017 роком. На підприємстві працює 91 особа.

Підприємство ТОВ «Юг-Регіон-Плюс» орієнтоване на внутрішній український ринок, разом з тим проводить сертифікацію виробничих потужностей для виходу на міжнародний ринок. Станом на 1 травня 2018 року за оперативними даними реалізація продукції склала 20670,1 тис. грн. Серед промислових підприємств району сума реалізації даного підприємства становить 55,4%. Кількість працюючих на підприємстві – 26 осіб.

ТОВ «Компанія Крона» займається виробництвом води газованої «Крона». Сума реалізованої продукції станом на 01.05.2018 року становить 585,48 тис грн. На підприємстві працює 7 осіб.

Виробництво та продаж металопрофілю, металочерепиці, оцинкованого листа та інших комплектуючих здійснює ТОВ «Центр даху». Сума реалізації за січень-квітень склала 2593,6 тис. грн. Підприємством створено 26 робочих місць.

Комунальне підприємство «Добробут» займається наданням послуг населенню по водопостачанню, вивезенню сміття, асенізації. Сума реалізації послуг (квітень-січень) складає 272,0 тис. грн. Підприємство забезпечує роботою 17  осіб.

Виробництвом борошна, висівки займається ПСП  «Дружба». Протягом січня-квітня 2018 року вироблено та реалізовано 6 тонн борошна,  що на рівні минулого року, та 2 тонни висівки.

В грошовому виразі підприємством реалізовано продукції на суму 9,3 тис. грн.

СФГ  «Злагода» займається виробництвом олії. Протягом січня-квітня 2018 року вироблено та реалізовано 3,5 тонн олії,  сума реалізації – 15,1 тис. грн.

ТОВ «Оберіг-ЛТД» займається виробництвом хлібо-булочних виробів. За звітній період вироблено та реалізовано 4 тонни хлібо-булочних виробів на 20,0 тис. грн., що  на рівні минулого року.

На території селища Криве Озеро розпочало свою діяльність ТОВ «Дари молочного краю»,  яке займається виробництвом молока та молочних продуктів – фасоване молоко, ряжанка, йогурт, кефір, сметана. На сьогоднішній день підприємство займається виробництвом сиру твердого «Російський». Для початку  створено 3 робочих місця, в подальшому при збільшенні асортименту продукції збільшуватиметься штат працівників.

На сьогоднішній день підприємство займається виробництвом сиру твердого, в січні-квітні вироблено 0,7 т на суму 56,0 тис. грн. Створено 3 робочих місця.

На «ТОВ Кривоозерський комбікормовий завод» реконструйовано олійний цех, запущено цех по виробництву кормів для тварин, гранул із соняшникового лушпиння. На даний час підприємством створено 159 робочих місць.

На території смт Криве Озеро по вул. Шевченка, 68 відкрито олійний цех, створено 3 робочих місця, проводяться налагоджувальні роботи.

Тож бажаємо підприємцям процвітання, гарних здобутків та всіляких гараздів.

Оксана ТАРАСЮК, завідуюча економічним сектором райдержадміністрації.

 

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь