На допомогу сільгоспвиробникам

Науково практична-конференція для аграріїв району

Минулої п’ятниці відбулася науково-практична конференція «Комплекс весняно-польових робіт у 2018 році».

На конференції обговорили питання підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт. З даного питання виступила начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Васьків.

Про дотримання техніки безпеки та охорони праці під час проведення весняно-польових робіт вів мов державний інспектор управління держпраці у Миколаївській області Вадим Ярмульський. Виступаючий наголосив на усуненні недоліків в охороні праці та необхідності проходження медкомісії до початку польових робіт.

Також йшлося про оплату праці у період проведення весняно-польових робіт у 2018 році. З цього питання присутніх інформував заступник начальника управління агропромислового розвитку Степан Олексів.

Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Волошанівська висвітлила питання укладання колективних договорів.

У рамках конференції менеджери торгових марок: компанії «Агро Арена», заводу «Фрегат», АФ «Сади України», ТОВ «АстартаТ», «Велес Агро», компанії «Ірлен» презентували товари та послуги.

У конференції взяли участь перший заступник  голови райдержадміністрації, виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації Олександр Оніщенко, голова районної ради Олександр Козерецький, начальник управління АПР Тетяна Васьків, державний інспектор праці Сергій Бучко, керівники сільгосппідприємств, сільські голови та землевпорядники.

За інформацією райдержадміністрації.

 

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь