За кожним воїном-інтернаціоналістом – свій життєвий подвиг, своя доля, свій душевний біль…

У день 29-ї річниці виведення  військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, 15 лютого, в малій залі районного Будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. На зустріч з воїнами-інтернаціоналістами завітали представники влади та громадськості.

Ведучі заходу Олександр Ткач та Ірина Краєвська згадали воїнів-інтернаціоналістів, які виконували свій військовий обов’язок на території інших держав. У кожного з них свій життєвий подвиг, своя доля.

З болем говорили про афганську війну, яка забрала більше трьох тисяч українців, серед них і наших земляків Юрія Рейваха та Василя Галку. Від ран помер Володимир Пугач. Десятки воїнів-афганців не дожили до цьогорічної дати – 29 річниці з Дня виведення контингенту радянських військ з Афганістану. Пам’ять про загиблих та померлих присутні вшанували хвилиною мовчання.

Заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Дмитро Попов, голова районної ради Олександр Козерецький та депутат обласної ради Сергій Наказенко, звертаючись до тих, хто пройшов горнило Афганської війни, відзначили згуртованість та високу громадянську свідомість “афганського братства” як у мирному житті, так і нині в захисті України від агресора.

Дмитро Попов та Олександр Козерецький  привітали голову громадської організації “Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Кривоозерського району” Сергія Коренька з ювілейним днем народження. До вітальних слів приєдналася й голова районної ради ветеранів війни та праці Юлія Білковська.

Сергій Кореньок, звертаючись до побратимів, зазначив, що у нинішніх умовах, коли Українська держава відстоює свою цілісність, досвід воїнів-інтернаціоналістів є неоціненним. Але в кожного з нас найбільшим бажанням, як зазначив Сергій Іванович, є мир на нашій землі, і щоб ніколи більше сини не проливали свою кров на війнах.

Хореографічні композиції у виконанні колективу «Фантазія» та номери художньої самодіяльності у виконанні вихованців дитячої музичної школи та вокальної студії «Сузір’я», соліста РБК Сергія Борисюка стали гарним подарунком для присутніх воїнів-інтернаціоналістів та всього загалу.

По завершенні офіційних заходів відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим  воїнам-афганцям,  що в парку «Казка» селища.

Вл. інф.

 

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь