Традиційний турнір з міні-футболу

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан у спортивному залі ДЮСШ відбувся традиційний турнір з міні-футболу.

Турнір проводиться вже тринадцятий  рік поспіль завдяки ініціативі районної організації Спілка ветеранів Афганістану, сектора у справах молоді та спорту райдержадміністрації та підтримки районної федерації футболу.

Цьогоріч у  турнірі взяли участь дев’ять команд – «Атіс», «Росія-Сад», «Атлетіко», «ТМ Кривоозерська», «Ветерани», «Калантирка», «Центр Даху», «ДЮСШ», «Селищна рада».

На початку змагань до присутніх звернувся голова громадської організації Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціона-лістів) Кривоозерського району Миколаївської області Сергій Кореньок.

– Афганська кампанія залишила невиліковну рану у душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків. Афганській війні оцінку виніс час. Воєнні події стали історією, а ті, хто там був – ветеранами, учасниками бойових дій.

Та найбільше, на що ніяк не сподівалися воїни-афганці, що поряд із собою через чверть століття побачать набагато молодших учасників бойових дій і самі знову відчують смертельний вишкіл війни уже на рідній українській землі.

Сергій Кореньок та голова районної ради Олександр Козерецький (теж воїн-афганець)побажали учасникам змагань здоров’я та спортивних здобутків.

Переможцем турніру стала команда «ТМ Кривоозерська», II місце здобула команда «Росія-Сад»,  III місце посіла команда «Атіс». Усім командам, які брали участь в змаганнях, оголошено Подяку від районної організації Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Також команди-переможці нагороджені Грамотами районної державної адміністрації та районної ради. Призери отримали цінні подарунки.

Світлана МЕРЖІЄВСЬКА, завідувач сектора у справах молоді та спорту.

 

Опубліковано у Новини, Спортивна орбіта. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь