Виховний захід до Дня святого Валентина

Вже в котрий раз Кривоозерський районний сектор з питань пробації  Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації  на чолі з завідувачем Садовським Олегом Олександровичем, старшим інспектором майором внутрішньої служби Ачкевич Наталією Василівною, інспектором майором внутрішньої служби Флоренко Тетяною Андріївною,  спільно з громадською організацією товариства «Червоний Хрест» Ткачук Аллою Анатоліївною, Кривоозерським районним центром у справах сім’ї , дітей та молоді  директором Бойко Оленою Сергіївною, спеціалістом Байталюк Лілією Анатоліївною з залученням Голови районної організації ветеранів війни та праці. Голови районної організації інвалідів ВОІ СОІ Білковської Юлії Анатолівни та начальника Управління Соціального захисту населення Марків Олени Петрівни  проводить виховні заходи з особами засудженими без позбавлення волі. Так 14.02.2018 року на базі Кривоозерського Будинку дитячої творчості відбувся виховний захід присвячений Дню виведення військ з Афганістану, та Дня святого Валентина. На який були запрошені молоді особи засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, а також учні Кривоозерського професійно-аграрного ліцею група. Як і завжди нас привітно зустріла директор закладу Шевченко Світлана Вікторівна.

Далі згідно розробленого плану заходу Директор Кривоозерського районного центру у справах сім’ї  дітей та молоді Бойко Олена Сергіївна, а також культорганізатор Будинку дитячої творчості Полапа Вероніка розповіли  історію виникнення свята Дня святого Валентина і як відзначають це свято в різних країнах світу. Потім  нашим суб’єктам пробації,  та учням Кривоозерського професійно-аграрного ліцею директором   Будинку дитячої творчості Шевченко С.В. було показано майстер клас з декоративно – ужиткового напряму виготовлення поробки в техніці «Ізонитка».  Хлопці виготовляли з любов’ю   власними руками подарунки для своїх близьких.

Після чого була перерва – «Брейк-кава». Потім Голова районної організації війни та праці. Голова районної організації інвалідів ВОІ СОІ Білковська Юлія наголосила що 15.02.2018 року  відзначається 28 річниця  виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан була проведена бесіда під гаслом «Афганістан: героїзм крізь біль і сум»

Дані заходи сприяють попередженню скоєння злочинів і правопорушень виховують в молоді любов до праці, повагу до ближнього надають впевненість у своїх силах.

Наталія АЧКЕВИЧ, старший інспектор Кривоозерського РС з питань пробації,  майор внутрішньої служби.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь