Живи та працюй в Україні: з початку року роботодавці подали майже 1 мільйон вакансій

Протягом січня-жовтня 2017 року до Державної служби зайнятості України звернулось 169 тисяч роботодавців, які подали відомості про 904 тисячі вакансій, що значно більше ніж у минулому році.  Так, кількість роботодавців, які звернулись до ДСЗ збільшилась у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 11%, а кількість вакансій – на 12%, — інформує прес-служба відомства.

Зокрема до Миколаївської регіональної служби зайнятості звернулося 5 тис. роботодавців, які подали майже 29 тис. вакансій, що більше, ніж за січень-жовтень 2016 року на 7%.

У службі зайнятості підкреслили, що з огляду на активізацію економічних процесів у державі, в Україні розпочинається соціальний проект під лозунгом “Живи та працюй в Україні”, головною метою якого є пожвавлення людей на ринку праці України. Організатором проекту виступила Служба зайнятості за підтримки органів місцевої влади. В рамках проекту по всій Україні будуть відбуватись інформаційні активності, спрямовані на якнайшвидший пошук роботи для безробітних та підбір персоналу для роботодавців. Зокрема, в рамках проекту, будуть організовані масштабні ярмарки вакансій на найбільших підприємствах держави.

За січень-жовтень 2017 року кількість осіб, працевлаштованих за сприяння державної служби занятості, зросла на 38 тис. або 6% та становила 693 тисячі. (Серед них 24,4 тис. – мешканці Миколаївщини). При цьому, 44% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Крім того, 200 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру. В Миколаївській області в таких роботах взяли участь майже 7 тис. шукачів роботи. У Кривоозерському районі протягом січня – жовтня 2017 року за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 792 особи — на рівні аналогічного періоду минулого року. До громадських та інших робіт тимчасового характеру протягом січня – жовтня 2017 року залучено 434 безробітних, що на 2% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, у січні-жовтні 2017 року за сприяння державної служби зайнятості 153 тис. безробітних, в тому числі й майже 5,3 тис. жителів Миколаївської області проходили професійне навчання. Зокрема, кількість безробітних, які навчалися у центрах професійно-технічної освіти державної служби зай-нятості, зросла на 18% та становила 41 тис. осіб, серед них  1,4 тис. наших земляків. За сприяння служби зайнятості у Кривоозерському РЦЗ пройшли професійне навчання та працевлаштовано 265 осіб на підприємства Кривоозерського району, в тому числі 1 особа проходить навчання в Одеському ЦПТО. В порівнянні з 2016 роком кількість направлених на професійне навчання збільшились на 1%, така ж динаміка у відношенні працевлаштування після навчання.

Завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування громадян, кількість безробітних станом на 1 листопада 2017 року, у порівнянні з відповідною датою 2016 року в цілому по Україні, скоротилася на 11% (на 34 тис.) та становила 282 тисячі.

 

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Новини, Районний центр зайнятості інформує. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий