У грудні Укрзалізниця запустить потяг «Львів-Запоріжжя» через Первомайськ та Врадіївку

Вже у грудні Укрзалізниця запустить потяг «Львів-Запоріжжя» через Первомайськ та Врадіївку. Протягом перших трьох місяців, потяг курсуватиме в рамках експерименту. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук написав голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко.

«Вітаю Первомайщину, Врадіївщину та всіх миколаївців з приємною звісткою. Я наголошував на цьому раніше – і сьогодні ми досягли, щоб проблема відсутності транспортного залізничного сполучення із Первомайськом була вирішена. Вже у грудні Укрзалізниця запустить потяг «Львів-Запоріжжя» через Первомайськ та Врадіївку. Поки що, протягом перших трьох місяців, потяг їздитиме в рамках експерименту», — зазначив Олексій Савченко.

Так, за оновленим графіком «Укрзалізниці», який запустять у грудні, поїзд сполученням Львів-Запоріжжя курсуватиме через Первомайськ, Балту, Кропивницький і Врадіївку. LB.ua повідомляє, що замість ділянки «Жмеринка-Шевченко-Знам’янка» поїзд буде їздити ділянкою  «Жмеринка-Балта-Первомайськ-Кропивницький-Знам’янка». Це дозволить жителям цих міст отримати сполучення із заходом і сходом України. Змінений графік на ділянці Жмеринка-Знам’янка виглядає так: Жмеринка 20:18, Вапнярка 21:35, Слобідка 23:10, Балта 23:48, Любашівка 00:33, Врадіївка 00:54, Первомайськ На Бузі 01:29, Помічна 02:37, Новоукраїнка 02:57, Плетений Ташлик 03:20, Кропивницький 03:59, Чорноліська 04:38, Знам’янка 05:23.

Очільник області відзначив, що головне завдання  полягає у достатній кількості пасажирів для збереження рейсів у майбутньому.

Також Олексій Савченко подякував за розуміння та підтримку Міністру інфраструктури Володимиру Омеляну у питанні розширення залізничних рейсів на Миколаївщині.

press@mk.gov.ua

 

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий