Шкільний меридіан

Від щирого серця

Вихованці навчальних закладів Кривоозерського району не можуть залишатися осторонь історичних подій, які відбуваються в Україні. В умовах неоголошеної війни, що ведеться на сході країни, наш громадянський обов’язок — допомогти та підтримати бійців Збройних сил України, всіх військових формувань, що захищають нашу Батьківщину та нашу свободу.

Педагогічні колективи разом зі своїми  вихованцями від початку активних боїв на східному фронті постійно збирають кошти, солодощі, засоби особистої гігієни на потреби армії, сьогодні — теплі речі.

Нещодавно ми зібрали кошти та теплі речі не тільки воїнам, а й жителям тих територій, де вони дислокуються, адже населені пункти біля лінії фронту найбільше страждають під обстрілами. Також ще і коробки печива, цукерки, солодощі, варення.

За кілька тижнів вдалося зібрати кошти, на які ми закупили необхідні медикаменти.

Ось така допомога — у всіх проявах від кожного, кому не байдуже наше майбутнє, та для тих, хто на сході України захищає кожного з нас.

Свято осені в закладах освіти району

У закладах освіти району відбулося свято осені, в якому взяли участь всі учні шкіл Кривоозерщини. Під час святкування школярі творчо та майстерно презентували свої вироби з дарів природи. Символами цього свята стали гарно оздоблені вироби із різних городніх та польових культур.

Посвята в козачата

У переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці, на базі Кривоозерської ЗОШ І — ІІ ступенів №2 відбувся виховний захід «Посвята в козачата», на якому були присутні депутати обласної ради Сергій Наказенко та Олександр Фіцура, Кривоозерський сільський голова Юрій Сінчук, настоятель церкви святої Параскевії отець Михаїл, начальник відділу освіти РДА Валентина Голинська, голова батьківського комітету А. Заремба, а також мати загиблого воїна АТО, випускника цієї школи Миколи Люшенка — Світлана Люшенко.

Після заходу проведено відкриту публічну презентацію діяльності цього навчального закладу (доповідала директор школи Валентина Бережник). Презентація відбулася за участю депутатів обласної ради, представників органів місцевого самоврядування, педагогічної та батьківської громадськості.

osvita-krda.mk.ua

 

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Новини, Шкільний меридіан. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий