Засідання постійних комісій районної ради

21 вересня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та економічної  реформи під головуванням Володимира Чабана.

З питання «Про внесення змін та уточнень до районного бюджету Кривоозерського району на 2017 рік» доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Барська. Доповідачка зазначила, що за пропозиціями головних розпорядників коштів та листів-звернень спрямовується вільний залишок бюджетних коштів, що склався на 1 січня 2017 року,  в сумі 5 мільйонів 721 тисяча 594 грн. Зокрема, кошти направляються на оплату праці працівників медичних закладів району у зв’язку із незабезпеченістю в повному обсязі цих видатків коштами з державного бюджету при затвердженні районного бюджету на 2017 рік. Також залучаються кошти на проведення ремонтних робіт у новостворених НВК при Берізківській  ЗОШ І — ІІ ст. та Кривоозерській ЗОШ І — ІІ ст. №1, для забезпечення вугіллям на весь опалювальний сезон 2017 — 2018 років у школах та дитсадках району додатково направляються кошти в сумі 2 мільйони 799 тисяч 307 грн. Також одним із вагомих напрямків скерування коштів для вирішення питання обстеження жителів району є придбання стаціонарного апарату — рентгенівського флюорографа в сумі 1 мільйон 500 тисяч гривень, враховуючи кошти 6 сільських рад, що виявили бажання співфінансувати в сумі 40 тисяч гривень. Це Багачівська, Великомечетнянська, Кривоозерська, Ониськівська, Секретарська та Тридубська сільради.

Далі доповідачка деталізувала зміни по кожному розпоряднику бюджетних коштів районного бюджету. Комісією були підтримані пропозиції відділу освіти та сектору культури райдержадміністрації щодо проведення ремонтних робіт Будинку дитячої творчості та дитячої бібліотеки.

У питаннях про внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Кривоозерського району на 2015-2017 роки, «Кривоозерщина-2017» та Про затвердження районної Програми підтримки органів виконавчої влади у Криво-озерському районі на 2017 — 2019 роки доповідав голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко.

З питань порядку денного засідання цієї постійної комісії районної ради, що запропоновані до розгляду на ХV сесій районної ради 7 скликання, прийняті відповідні рішення.

На спільному засіданні постійної комісії були присутні голо районної ради Олександр Козерецький, керуюча справами  виконавчого апарату районної ради Жанна Кострич та запрошені — голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко, розпорядники коштів, голови постійних комісій районної ради.

 

Цього ж дня відбулося засідання президії районної ради.

 

25 вересня під головуванням Юрія Крохмаля відбулося засідання постійної комісії  районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, приватизації, власності, житлово-комунального господарства, торгівельного та побутового обслуговування населення.

Заступник головного лікаря Кривоозерської ЦРЛ  з економічних питань Оксана Шеремет доповідала про надання згоди на списання майна Кривоозерської  центральної районної лікарні.

Виступаюча надала необхідні документи на списання майна та відповіла на питання членів комісії.

Далі про виконання рекомендацій постійної комісії районної ради щодо забезпечення належного рівня безпеки дорожнього руху на вулично-шляховій мережі Кривоозерського району вів мову Юрій Крохмаль.

Юрій Миколайович зазначив, що від прийняття даних рекомендацій минув не один місяць, але жодна з них не була виконана, навіть ті, які не потребують капіталовкладень, як то, наприклад, елементарні — перевернути дорожній знак, що розвернутий. На думку виступаючого, це говорить про бездіяльність та байдужість тих структур, що можуть виправити ситуацію із безпекою на дорогах і вулично-шляховій мережі району.

За рішенням комісії питання надання згоди на списання майна Криво-озерської центральної районної лікарні винесено на  ХV сесію районної ради 7 скликання.

У засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Козерецький, спеціаліст І категорії з питань юридичного забезпечення районної ради Альона Величко, заступник селищного голови Андрій Підвисоцький.

За інформацією районної ради.

 

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Новини, Ради за роботою. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий