Презентація військової служби за контрактом на «Ярмарку вакансій»

У Кривоозерському районному центрі зайнятості 26 вересня відбувся змістовний захід «Ярмарок вакансій» з презентації військової служби за контрактом.

У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Олексій Мірошниченко, голова районної ради Олександр Козерецький, заступник голови РДА Дмитро Попов (до речі, у 2014-2015 році був мобілізований, а у 2016 проходив службу у Національній гвардії в зоні АТО, і не на словах знає про будні служби та відповідальність, що несуть військовослужбовці), районний військовий комісар Назарій Заруба, старший офіцер Подільського прикордонного загону, майор Сергій Лавріненко, представник 40-ї окремої артилерійської бригади, підполковник ЗСУ Юрій Кордіяка, старший офіцер відділу морально-психологічного забезпечення військової частини №2183, майор ЗСУ Ігор Рингач, представник військової частини №3039, капітан Національної гвардії України Віктор Безверхній.

Директор районного центру зайнятості Ігор Білецький, розпочинаючи захід, презентував присутнім послуги служби зайнятості. Особливу увагу звернув на новітні проекти, які сприяють ефективному працевлаштуванню безробітних громадян.

Звертаючись до учасників «Ярмарку вакансій», очільник району Олексій Мірошниченко зазначив: — На жаль, нині ми живемо в умовах військової агресії. Три роки воєнних дій на сході країни довели, що нам потрібна професійна армія. Глава райдержадміністрації підкреслив важливість впровадження контрактної служби у забезпеченні національної безпеки України, акцентував увагу на тому, що військова справа вимагає особливої відповідальності, життєвого досвіду, професіоналізму та вміння концентруватися на виконанні завдань.

Голова районної ради Олександр Козерецький наголосив, що в даних умовах держава та органи місцевого самоврядування розуміють важливість вдосконалення військової системи та переходу української армії на новий рівень, підвищення соціального захисту армійців. Він  подякував районному центру зайнятості за своєчасність та фаховість в організації заходу.

Представники ЗСУ, Національної гвардії, прикордонних військ розповіли про свої військові частини, вели мову про вимоги до кандидатів на контрактну службу та умови проходження служби, матеріальне забезпечення і соціальний захист військовослужбовців.

Районний військовий комісар Назарій Заруба ознайомив присутніх з процедурою оформлення контракту для бажаючих отримати роботу з достойною зарплатою та соціальним пакетом; зокрема, це безкоштовне медичне обслуговування, можливість отримати освіту, пільги при отриманні житла. Також виступаючий надав інформацію про військові частини, де можливе проходження військової служби, та перелік вакантних посад рядового і сержантського складу.

Представники військових частин ЗСУ, Нацгвардії та райвійськкомату відповідали на запитання присутніх та залишили відповідні координати для бажаючих служити у війську за контрактом.

 

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Новини, Районний центр зайнятості інформує. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий