У рамках українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва

У навчальному класі Кривоозерського районного центру зайнятості відбувся семінар-тренінг «Ефективне ведення сільського господарства» для безробітних та роботодавців району.

Захід, проведений Аллою Драковою, консультантом Благодійного фонду «Ласка» в рамках українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва. Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, реалізується та співфінансується  Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA). MEDA співпрацює з Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва (MASHAV) та міжнародними сервісними кампаніями з метою надання технічної підтримки. Також український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва працює з виробниками плодоовочевої продукції із Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей.

Метою проекту є посилення можливостей дрібних сільгоспвиробників, малих та середніх фермерів, виробників плодоовочевої продукції та інших зацікавлених учасників.

Тема заходу була корисною і цікавою для запрошених безробітних.

Отримана  інформація допоможе безробітним адаптуватись до сучасних вимог сільськогосподарського виробництва, знайти додаткові можливості та активізувати власні резерви для матеріального забезпечення своїх родин.

Про ефективність заходу свідчить те, що запрошені на семінар були активними учасниками тренінгу. Обговорювали свій особистий досвід ведення сільськогосподарської діяльності та розглядали нові перспективні напрямки та проекти.

На тренінгу з роботодавцями Алла Петрівна акцентувала увагу на поліпшенні методів виробництва і технологій, сприяння налагодженню відносин з постачальниками, покращення післязбиральної доробки продукції а саме: очищення, сортування, пакування.

Консультант фонду розповіла про учасників українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, які стали успішними, економічно незалежними та фінансово стабільними після участі в проекті.

Приватний підприємець Володимир Кацан, який спеціалізується на вирощуванні та реалізації  фруктів, виявив зацікавлення питанням консолідації малих та середніх сільгоспвиробників для виходу на ринку з вищою доходністю.

По завершенні тренінгу учасники заповнили анкети та отримали іміджеву продукцію Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

 

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Новини, Районний центр зайнятості інформує. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий