Фізичний гарт показали і учні, і вчителі

Свят о фізичної культури і спорту, молодості і здорового способу життя відбулося на спортивному майданчику Бурилівської ЗОШ І — ІІІ ступенів у рамках Дня фізичної культури та спорту, Олімпійського року та Олімпійського тижня. Цьогоріч  у традиційному святкуванні взяли участь не лише учні школи, а й вчителі. Відкрив свято директор школи Ігор Іванович Степанюк. Він звернувся з вітальним словом до всіх присутніх і побажав бути сильними, спритними, цілеспрямованими, фізично розвиненими, а командам у змаганнях — спортивного успіху.

У святі взяли участь учні і вчителі школи, які сформували три групи команд: І група — учні 1 — 4 класів — було сформовано дві команди — «Орли» та «Перемога»; ІІ група – середня ланка – учні 5 – 6 — 7 класів – було сформовано три команди – «Бешкетники», «Водограй» та «Гарячі перці»; ІІІ група — старші класи — 8 – 9 — 10 класи — команда «Козаки» проти учительської команди «Черепашки».

Кожна команда представляла свою емблему, девіз, бечівку. Потім між командами були проведені вікторини: «Зимові види спорту» та «Літні види спорту», в яких учасники показали непогані результати, а після цього були проведені спортивні естафети, де  і визначились переможці. Ними стали: в І групі — команда «Орли», в ІІ групі поділили перемогу команди «Водограй» та «Гарячі перці», і в ІІІ групі перемогла дружба.

Головним девізом свята стали слова: «Не будь байдужим — підтримай здоровий спосіб життя», адже здорова людина живе повноцінним життям і приносить велику користь суспільству, бо здорова людина — здорова нація.

 

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Новини, Шкільний меридіан. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий