Олексій Мірошниченко: Як сільські голови спрацюють, так село і буде жити

Із наради із сільськими та селищним головами

4 вересня голова райдержадміністрації  Олексій Мірошниченко провів нараду із селищним та сільськими головами. У нараді взяли участь голова районної ради Олександр Козерецький, заступник районного військового комісаріату Олег Бєлінський, директор Кривоозерського районного центру зайнятості Ігор Білецький, керівники управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

У ході наради обговорили ряд питань. Зокрема, про виконання місцевих бюджетів за 8 місяців 2017 року;

про заходи щодо виконання планового завдання з призову громадян України на строкову військову службу; про проведення агітаційної роботи з популяризації військової служби за контрактом на місцях; про укомплектування підрозділів територіальної оборони (організаційного ядра) особовим складом.

Відкриваючи нараду,  голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко наголосив, що це зібрання проводиться з метою розгляду та вирішення проблемних питань, що виникають в процесі роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району.

Начальник фінансового управління Наталія Барська детально проаналізувала виконання місцевих бюджетів за 8 місяців 2017 року селищною і сільськими радами та зазначила, що стан виконання бюджетів свідчить про відсутність системної роботи по наповненню дохідної частини  сільськими радами.

Наталія Степанівна навела цифри. З її словами на початок вересня Багачівською сільською радою бюджет виконано лише на 32% до річного плану, Великомечетнянською – на 33%, Берізківською – на 54%. Серед сільських рад найкращі справи у Красненьківській, де бюджет виконано на 96% до річного плану, та Очеретнянській – на 74%.

Обговорюючи причини такого виконання, вірніше невиконання, місцевих бюджетів сільські голови вказували на те, що крупні сільгоспвиробники, зазвичай, сплачують податки до кінця року, що не можна сказати про одноосібників. На низькому рівні сплата земельного податку і фізичними особами. Як зазначили сільські голови, ще додалися випадки затримки коштів Укрпоштою, через яку у сільській місцевості здійснюються платежі. Також йшлося про те, що через відсутність у селах відділень Ощадбанку, платники податків змушені їздити у райцентр. Проте, зазвичай, у районному відділенні названого банку великі черги і люди відмовляються чекати та повертаються ні з чим. Це витрачені час і кошти.

Олексій Володимирович наголосив, наповнення бюджету — це функціонування соціальної сфери на селі. Як сільські голови спрацюють, так село і буде жити.

Обговорюючи блок питань з обороноздатності, заступник районного військового комісаріату підполковник Олег Бєлінський проінформував присутніх про виконання планового завдання з призову громадян України на строкову військову службу та укомплектування підрозділів територіальної оборони району (організаційного ядра) особовим складом. Олег Євгенійович зазначив: виконання планового завдання можливе лише у співпраці всіх структур: і районного військового комісаріату, і очільників громад, і районної влади.  Виступаючий запропонував сільським головам активізувати роботу щодо виконання заходів з оповіщення призовників.

Цю позицію підтримав голова РДА.

— Звертаю увагу на необхідність проведення роз’яснювальної, агітаційної роботи серед населення району щодо виконання конституційного обов’язку громадян, популяризації служби у Збройних Силах України, та на виконання цілого ряду організаційних питань передбачених чинним законодавством з метою виконання планових показників призову на строкову військову службу, — підкреслив Олексій Мірошниченко.

З питання проведення агітаційної роботи з популяризації військової служби за контрактом на місцях виступив старший офіцер відділення комплектування Криво-озерського районного військкомату Віктор Архіпов.

Директор Кривоозерського районного центру зайнятості Ігор Білецький проінформував присутніх стосовно залучення на громадські роботи громадян, які стоять на обліку в центрі зайнятості.

За результатами наради головою райдерж-адміністрації надано відповідні доручення та визначено терміни їх виконання.

Вл. інф.

 

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий