Вторинна правова допомога для безробітних

У рамках виконання Меморандуму про співпрацю між Вознесенським центром з надання вторинної правової допомоги та Кривоозерським районним центром зайнятості на початку вересня 2017 року  відбувся інформаційно-просвітницький захід для безробітних.

Виконуюча обов’язки начальника Кривоозерського відділу  бюро правової допомоги Олена Кернасовська та головний спеціаліст Аліса Формагей  взяли участь в інформаційному семінарі для безробітних, які перебувають на обліку у Кривоозерському  районному центрі зайнятості, аби поінформувати їх стосовно доступу до якісної безоплатної правової допомоги.

— Захід спрямований на підвищення правової свідомості громадян, що включає в себе надання  правових послуг в різних галузях. З метою забезпечення вільного та рівного доступу малозабезпечених категорій громадян до безоплатної правової допомоги, — зазначив директор центру зайнятості Білецький Ігор, який розпочав семінар.

Олена Кернасовська розповіла відвідувачам центру зайнятості про соціальну програму Уряду, що полягає в наданні допомоги в захисті прав людей в суді за рахунок коштів Державного бюджету. Виступаюча детально пояснила, хто має право на безоплатну вторинну правову допомогу, які саме правові послуги можна отримати в бюро, що потрібно для звернення до бюро.

Олена  повідомила про систему безоплатної правової допомоги, право на отримання первинної безоплатної правової допомоги, порядок реалізації права, та право на отримання вторинної правової допомоги. Також в ході лекції присутнім дано роз’яснення  про зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги..

Провідний фахівець Кривоозерського центру зайнятості Ольга Черненко повідомила учасників семінару про створення  інформаційного куточка, де розміщені нормативні документи, рекомендації, буклети, контакти відповідальних осіб та телефонний номер гарячої лінії системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103.

Також учасники семінару отримали буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?»,

По завершенню заходу фахівець бюро правової допомоги дала відповіді на питання, які виникли в учасників заходу. Також було  вирішено постійно  проводити зустрічі працівників відділу Кривоозерського бюро правової допомоги з безробітними громадянами  на базі  районного центру зайнятості.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Новини, Районний центр зайнятості інформує. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий