Життя району

На Кривоозерщині завершилися багатоступеневі командно-штабні навчання з цивільного захисту

Навчання проходили з 22 по 25 травня за участю керівного складу органів управління і сил цивільного захисту Кривоозерської районної та Миколаївської обласної ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області, представників районних та обласних спеціалізованих служб цивільного захисту, органів місцевого самоврядування, установ району.

Навчання проводилися з метою поглиблення теоретичних знань, набуття умінь і відточення практичних навичок, необхідних для реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру. Під час усіх етапів відпрацьовувалися теоретичні та практичні ввідні з підготовки та надання відповідних розпорядчих документів до штабу керівництва навчанням, а також залучення необхідних сил та засобів цивільного захисту.

Підсумовуючи результати, перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Микола Панасенко зазначив: «У цілому стан готовності Кривоозерської районної ланки Миколаївської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту оцінюється як така, що обмежено готова до виконання завдань за призначенням». Заступник начальника управління надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації Євген Пронін від імені керівництва навчань відзначив ефективну роботу районної комісії з питань евакуації населення під керівництвом учасника АТО керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Волошанівського.

Під час підбиття підсумків голова Кривоозерської райдержадміністрації Олексій Мірошниченко висловив подяку представникам органів управління та установ району за участь у командно-штабних навчаннях, а також організаторам навчань за важливі і корисні поради, та підкреслив, що, незважаючи на достойні приклади реагування місцевої ланки цивільного захисту на надзвичайні події природного характеру взимку та під час спалаху АЧС, проведені навчання продемонстрували необхідність постійного підвищення рівня готовності протидії можливим надзвичайним ситуаціям з метою упередження загроз безпеці життєдіяльності населення та значних економічних збитків.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

31 травня під головуванням першого заступника голови РДА Олександра Оніщенка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Розглянувши питання про доцільність призначення опіки над двома малолітніми дітьми О. 2008 р.н. та про доцільність позбавлення батьківських прав подружжя Р. щодо їх неповнолітніх дітей 1999 та 2003 р.н., комісія вирішила опіку призначити, та вважати доцільним позбавити нерадиве подружжя батьківських прав.

Члени комісії не дали дозволу на реалізацію житлових будинків, право користування якими мають неповнолітні, відповідно В., 2000 р.н. та С., 2011 р.н., так як це порушує права цих дітей.

Також було розглянуто питання про взяття під соціальний супровід сім’ї П., Я., М. та зняття з-під соціального супроводу сім’ї О., К., Л., І.

У питаннях, які розглядала комісія, доповідали  в.о. начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Волошанівська та фахівець із соціальної роботи РЦСССДМ Лілія Байталюк.

 

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий