Красненьківська сільська рада стала переможцем обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

Нині у більшості сільських рад левова частка доходу покриває лише поточні витрати. Коштів на місцевий розвиток у сільських бюджетах не вистачає. У таких умовах основна задача керівників громад – пошук альтернативних шляхів фінансування для вирішення нагальних потреб. Одним із таких способів є залучення додаткових коштів через участь у грантових програмах та проектах.

Одним з небагатьох вдалих прикладів залучення інвестиційних коштів у Кривоозерському районі стала Красненьківська сільська рада.

Так, протягом 2009-2016 рр. Красненьківська сільська рада спільно з громадською організацією «Надія Красненького» успішно долучались до програми ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

В рамках даної програми у 2009 році було втілено в життя мікропроектну пропозицію «Енергозберігаючі заходи в школі с. Красненьке» — заміна вікон на металопластикові .

У 2015-2016 рр. реалізовано проект «Капітальний ремонт лінії вуличного освітлення в с. Красненьке з використанням сучасних енергоефективних технологій», в результаті якого встановлено 27 світлодіодних ліхтарів, додатково 2 бетонні опори для потужного освітлення мосту з встановленням 2 додаткових ліхтарів.

У 2016 році Красненьківська сільська рада подала заявку на участь у обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Даний конкурс проводиться Миколаївською обласною радою щорічно з метою підтримки місцевих ініціатив щодо вирішення проблемних питань соціально-економіч-ного та екологічного характеру, створення сприятливих умов для сталого розвитку територіальних громад.

До участі у конкурсі органами місцевого самоврядування Миколаївщини було надано 29 проектів та програм, в результаті розгляду яких переможцями визнали 14. Серед них і Красненьківська сільська рада Кривоозерського району з проектом «Капітальний ремонт лінії вуличного електроосвітлення в с. Красненьке Кривоозерського району Миколаївської області з використанням сучасних енерго-ефективних технологій».

23.05.2017 року відбулося підписання договору між Миколаївською обласною радою в особі Вікторії Москаленко, Кривоозерською районною радою в особі Олександра Козерецького та переможцем конкурсу — Красненьківською сільською радою в особі Тетяни Кондрачук, на підставі якого у 2017 році здійснюватиметься реалізація проекту з обсягом фінансування з обласного бюджету в сумі 50,00 тис. грн., з місцевого бюджету — 100 тис. грн., організацій-партнерів — 30 тис. грн.

На цьому Красненьківська сільська рада зупинятись не збирається, адже невирішених проблем у сільської ради ще багато!

Голова районної ради Олександр Козерецький особисто подякував голові Красненьківської сільської рада Тетяні Кондрачук, колективу сільської ради та громадській організації «Надія Красненького» за проявлену ініціативу.

За інформацією районної ради.

 

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Новини, Ради за роботою. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий