У Первомайську відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів з питань протидії злочинності та корупції у 2015 році

Під головуванням керівника Первомайської місцевої прокуратури Сергія Залуцького відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів міст Первомайська та Южноукраїнська, Врадіївського, Кривоозерського, Братського, Арбузинського та  Первомайського районів, на якій обговорено  стан протидії злочинності та корупції у 2015 році.

Так, у минулому році на території, яка обслуговується Первомайською місцевою прокуратурою зареєстровано 326 кримінальних правопорушень проти життя та здоров’я особи. Кількість цих злочинів збільшилась у Арбузинському, Братському та Первомайському районах, м. Южноукраїнськ. Зменшення відбулось у Врадіївському та Кривоозерському районах.

Завдяки вжитим заходам зменшилась кількість особливо тяжких злочинів у Кривозерському районі та м. Южноукраїнськ.

Правоохоронними органами до суду направлено 9 корупційних кримінальних проваджень з обвинувальними актами. За участі працівників прокуратури судами розглянуто 7 кримінальних проваджень, у яких ухвалено обвинувальні вироки.

Складено та направлено до суду 15 протоколів про вчинення адміністративного корупційного правопорушення. Розглянуто судами                     16 протоколів (з урахуванням складених у попередній період), за результатом розгляду яких порушників притягнуто до відповідальності у вигляді штрафу.

У ході координаційної наради узгоджено спільні заходи, спрямовані на подолання негативних тенденцій у структурі злочинності та корупції.

 

 

С.Залуцький керівник Первомайської місцевої прокуратури радник юстиції.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Новини, Прокуратура Кривоозерського району. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий