Офіційно представлено голову Кривоозерської РДА Олексія Мірошниченка

Третього квітня перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Микола Романчук представив районному загалу нового керівника Кривоозерської РДА. Відповідно розпорядження Президента України №363/2015-рп головою Кривоозерської райдержадміністрації призначено Олексія Мірошниченка.

Микола Романчук привітав новообраного очільника району, побажав успіхів на цій відповідальній посаді і працювати як єдина команда, не окремо керівник і підлеглі – а спільно, як єдиний злагоджений механізм.

Рисунок11

На фото (зліва направо): голова Кривоозерської РДА О. Мірошниченко, перший заступник голови Миколаївської ОДА М. Романчук, голова районної ради А. Івахнін.

У своєму виступі Олексій Мірошниченко подякував кривоозерцям за теплий прийом, який він відчув за ці кілька днів, і сказав: — Нині Україна перебуває у стані війни, щоденно зазнаючи людських втрат і величезних економічних збитків. Ми повинні всі разом допомогти нашій країні у цей важкий час. Не тільки на передовій, а й кожен у своїй громаді, на своєму робочому місці. Це головне. Вважаю, що ми можемо це зробити. Я економіст і те, що можу зробити в економічній галузі для Кривоозерщини, — я зроблю на совість. Для мене це завдання номер один, і в цьому я більш компетентний.

Микола Романчук, коротко інформуючи про останні основні події в Україні, сказав, що Президент України Петро Порошенко під час представлення 2 квітня нового голови Тернопільської ОДА повідомив, що місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня.

Перший заступник голови ОДА також сказав, що Олексій Мірошниченко — із команди Президента. Це величезна відповідальність, тож треба на своїй посаді робити все, щоб виправдати довіру.

Микола Романчук вважає: у нинішній складній ситуації в державі ми всі маємо бути єдині, бо лише так зможемо перемогти і вижити. — Тільки дієвою командою однодумців, у співпраці виконавчої та законодавчої влади разом з громадою, ми зможемо допомогти самі собі і нашій державі. Кожна навіть найменша допомога — це поступальний крок до покращення нашого життя і європейського вибору України, — висловив переконання Микола Романчук і побажав усім мирного неба.

С. БІЛЕЦЬКА.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Один комментарий на «Офіційно представлено голову Кривоозерської РДА Олексія Мірошниченка»

  1. Sonmil говорит:

    С удивлением и радостью узнал об этом назначении. Поздравляю Вас Алексей Владимирович. Помню вас, как принципиального, справедливого и честного ректора.

    Такие назначения вселяют надежду , что в Украине что-то меняется в лучшую сторону и мы наконец вырвемся из этого коррупционного болота.

    Еще раз поздравляю, желаю удачи и терпения, а я в свою очередь буду с интересом наблюдать за Вашей деятельностью.

Добавить комментарий