ЯК ВЕСНА ЗАВЖДИ ЖАДАНА

2

Напередодні Міжнародного жіночого дня у малій залі районного Будинку культури зібралися представниці жіноцтва Кривоозерщини. Це і багатодітні матері, і матері нинішніх захисників Вітчизни, і жінки-захисниці, і жінки з Донбасу, які на власні очі бачили війну, і жінки – представниці трудових колективів державних установ та організацій.

Щирі вітальні слова лунали від ведучого заходу Сергія Борисюка в адресу жінки, завжди жаданої, як весна.

Чарівних жінок прийшли привітати керівники району — т.в.о. голови РДА Олег Коваль, голова районної ради Андрій Івахнін, керівник апарату РДА Ігор Волошанівський.

Подарунком для присутніх жінок стали увага чоловіків, вітальна листівка від керівників району, «вербові котики», солодощі та номери художньої самодіяльності від аматорів сцени Кривоозерщини – хореографічного колективу «Фантазія» (керівник Лідія Бєлих), Ангеліни Моргун (керівник Ганна Бабінська), Ангеліна Стеценко (керівник Юлія Біднюк, БДТ), а також колективу «Троїсті музики» (керівник Іван Міняйлик, Тридубський СБК), Анатолія Гоцюка (Тридубський СБК), Віктора Рибіцького (Бурилівський СБК), Аліни Бондаренко, Сергія Борисюка (РБК).

Вл. інф.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий