Засідання круглого столу з проблем внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території Кривоозерського району

1

У Кривоозерському районному центрі зайнятості 18 березня під головуванням директора РЦЗ Ігоря Білецького пройшов круглий стіл з особами, які переміщуються з тимчасово окупованої території України і районів проведення антитерористичної операції, та представниками соціальної сфери в Криво-озерському районі.

Заступник директора РЦЗ Ольга Крохмаль розповіла учасникам зустрічі про послуги, які можуть отримати переселені особи в центрі зайнятості. Насамперед, йшлося про підбір роботи, можливе проходження профнавчання, перенавчання, підвищення кваліфікації, участь у громадських роботах та надання допомоги по безробіттю.

Заступник голови волонтерської організації «Ти не один», головний спеціаліст відділу правової, кадрової та методичної роботи управління соціального захисту населення Вікторія Салабай висвітлила спектр послуг, що можуть бути корисними для внутрішньо переміщених осіб. Організовано широке інформування сімей, які переселяються з тимчасово окупованої території та території проведення антитерористичної операції, про необхідність взяття на облік та призначення щомісячної адресної допомоги.

Надано інформацію про проведену акцію щодо збору продуктів для переміщених осіб.

Щодо отримання пенсій та у разі необхідності надання інформації по сплаті єдиного внеску даною категорією осіб розповіла заступник начальника управління ПФУ Світлана Поліщук. Вона також проінформувала про умови добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Учасники круглого столу відзначили необхідність проведення таких зустрічей, адже тільки об’єднавши зусилля органів виконавчої влади, волонтерських організацій, можна допомогти працевлаштуватися та адаптуватися до нових умов людям, які, можна сказати, починають все заново.

 

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Новини, Районний центр зайнятості інформує. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий