Громадські об’єднання на Кривоозерщині у 2014 році

За повідомленням відділу статистики у Кривоозерському районі, відповідно до звітності, наданої реєстраційною службою Кривоозерського районного управління юстиції, на кінець 2014р. в районі налічувалося 32 громадські організації, зареєстровані та утворені шляхом повідомлення відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання». У їх складі 13 од. – центральні органи громадських об’єднань, (майже 77% з них мали статус юридичної особи) і 19 од. – відокремлені підрозділи громадських організацій.

За напрямами діяльності громадські організації розподілились таким чином: 4 (12,5% загальної кількості) – оздоровчі та фізкультурно-спортивні організації, по 3 (10,3%) – молодіжні організації і об’єднання ветеранів та інвалідів, по 1 (3,1%) – об’єднання професійної спрямованості, організації по захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС, освітні, культурно-виховні об’єднання, та 17 – інші.

Крім того, у районі відповідно до Законів України: «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» – легалізовано 2 центральних органи профспілок і 46 організаційних ланок профспілок; «Про політичні партії в Україні» – зареєстровано 256 структурних утворень політичних партій; «Про благодійну діяльність та благодійні організації» – зареєстровано 3 благодійні організації.

© Відділ статистики у Кривоозерському районі

Головне управління статистики у Миколаївській області, 2015

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Відділ статистики інформує. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий