Прокуратура на захисті прав дітей!

Прокурором Кривоозерського району з метою захисту прав, свобод та інтересів дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування за результатом вивчення стану законності у Комунальному закладі «Берізківський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа – інтернат — ліцей І-ІІІ ступенів» Миколаївської обласної ради встановлено, що на повному державному утриманні у даному виховному комплексі з 22.10.2003 навчались та виховувались неповнолітні О. та Л.

Після смерті К. відкрилась спадщина, до складу якої увійшла земельна ділянка, загальною площею 3,21га. та вартістю 71 тис. грн.

Прокурором Кривоозерського району з метою захисту прав дітей пред’явлено позовну заяву про визнання в порядку спадкування за законом право власності на земельну ділянку розташовану на території Великомечетнянської сільської ради, Кривоозерського району, загальною площею 3,21га., який відповідно до рішення Кривоозерського районного суду від 30.07.2014 позов прокурора району задоволено та реально виконано.

Продовжуючи свою наступальну позицію щодо захисту інтересів дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, прокурором Кривоозерського району за результатом розгляду звернення жителя с. Бурилово, Кривоозерського району Б., 30.01.2015 в порядку цивільного судочинства пред’явлено позовну заяву в інтересах дитини-сироти Т. щодо визнання в порядку спадкування за законом право власності на земельну ділянку розташовану на території Бурилівської сільської ради, Кривоозерського району, загальною площею 3,79 га. та вартістю 71 тис. грн. оскільки, внаслідок втрати оригіналу правовстановлюючого документа на вказане майно, нотаріусом в оформленні спадщини представнику дитини відмовлено.

Станом на березень поточного року позовна заява прокурора перебуває на розгляді Кривоозерського районного суду.

 С. Харазян

Прокурор Кривоозерського району

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Прокуратура Кривоозерського району. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий