Прокуратура на захисті інтересів держави у бюджетній сфері

Прокуратурою району протягом 2014 року було проведено ряд результативних перевірок у бюджетній сфері, в тому числі у сфері здійснення державних закупівель.

Так, за результатами проведених прокуратурою Кривоозерського району перевірок до бюджету було відшкодовано 110 тис. грн.

Прокурором району, за результатами проведення перевірки, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомість про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190, ч. 1 ст. 358 КК України стосовно мешканців   району, якими було незаконно, шляхом підроблення офіційних документів, привласнено грошові кошти СКФГО «Миколаївський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» в сумі 50 тис. грн., чим завдано державі у особі фонду збитків на вказану суму.

За результатами проведення перевірок стану додержання вимог Закону України «Про здійснення держаних закупівель» під час проведення процедур закупівель із придбання товарів, робіт і послуг головними розпорядниками бюджетних коштів району прокурором району попереджено незаконне витрачання бюджетних коштів (шляхом внесення подань про усунення порушень законодавства про здійснення державних закупівель) на загальну суму 2 млн. грн.

Протягом минулого року прокурором району з метою усунення порушень у бюджетній сфері було внесено 13 подань про усунення порушень бюджетного законодавства, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 7 посадовців органів державної влади та контролю.

Крім того, прокурором району вжито заходів представницького характеру на захист інтересів держави у бюджетній сфері. Сума заявлених прокурором позовних вимог складає 132 тис. грн.

О. Сілецька

Старший прокурор Кривоозерського району 

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Прокуратура Кривоозерського району. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий