У Миколаївській області з’явиться Рада волонтерів

Таке рішення було прийнято 25 листопад на зустрічі представників громадських організацій та волонтерів з головою облдержадміністрації Вадимом Меріковим та його заступником Оксаною Янішевською.

Вадим Меріков подякував волонтерам за допомогу і підтримку української армії, військовослужбовців та їх сімей. «Ви робите вагомий внесок у підтримку армії. Сьогодні, на жаль, держава не може впоратися з багатьма проблемами і в армії, і в цілому в суспільстві. Але ця ситуація склалася не за один день, це наслідок того режиму і не однієї влади за час існування нашої незалежної України, коли наша армія просто розкрадалася. І коли прийшов час захищати територію України і український народ, на превеликий жаль, патріоти-військовослужбовці не були нічим забезпечені. Держава пограбована в повному розумінні цього слова. І ваша велика заслуга, що хлопці сьогодні мають спецзасоби і все необхідне на передовій. Величезне вам спасибі. Запевняю вас, що Президент України високо оцінює роботу миколаївських волонтерів », — розповів Вадим Меріков.

Керівник області впевнений, що скоординована робота влади і волонтерів дасть можливість реалізувати всі проекти і плани. Він зазначив, що представники обласної влади готові йти на зустріч і допомагати. «Така Рада дуже важлива для всіх, я готовий працювати як з керівництвом Ради, так і з кожним з вас. Я насамперед ваш помічник ».

У свою чергу керівник громадської організації «Оберіг» Ольга Малярчук зазначила, що всі волонтери вже давно об’єдналися, «кожен працює за своїм напрямом, при цьому між усіма волонтерами є зв’язок, але для більшої і кращої координації, в першу чергу з адміністрацією, важливо створити раду».

Волонтери визначили три основних напрямки, за якими вони працюють: постачання армії, медичне забезпечення поранених і їх реабілітація, а також соціальна сфера, в яку входить і допомога з оформлення документів, і допомога переселенцям. У кожній сфері вони планують створити певні напрямки і закріпити за ними конкретних людей.

Представник організації «Крила Фенікса» Олександр Діордієв розповів, що волонтери вже обговорювали формат Ради. На їхню думку, це не повинен бути роздутий орган, а 3-5 чоловік, які і будуть координаторами.

Тому вже сьогодні волонтери загальним голосуванням обрали голову Ради, його заступника, який також буде очолювати напрямок по підтримці армії, секретаря Ради та 2 членів, один з яких буде курирувати медичну сферу, другий — займатиметься соціальними питаннями.

Раду волонтерів при облдержадміністрації очолив Валерій Кисельов, координатор проекту «Народна броня», його заступником і куратором з надання допомоги армії став його соратник по проекту Максим Доскоч, секретарем ради призначили голову громадської організації «Патріот» Тетяну Поліщук. Представник організації «Крила Фенікса» Лариса Снігур буде курирувати питання медицини, а глава «Оберегу» Ольга Малярчук — соціальну сферу.

Вадим Меріков запропонував протягом наступного тижня скласти положення про раду, яке буде винесено на наступну нараду. Кожен представник зможе внести свої корективи і поправки.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Миколаївщина, Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий