Оксана Янішевська: Ми маємо зберегти найвищу цінність держави – здоров’я громадян

Таку думку висловила заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська під час підсумкової колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації. Так, підсумки підбивали за 9 місяців роботи поточного року.

На початку колегії Оксана Янішевська привітала Маргариту Капусту з призначенням на посаду начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації, вручила Грамоти Кабінету Міністрів України ряду головних лікарів та подякувала Юрію Дячуку за плідну співпрацю на посаді заступника голови управління охорони здоров’я. Крім того, вона відзначила важливість  організації курсів медичної допомоги як для громадян, так і для працівників облдержадміністрації.

– Це була дуже вагома робота, особливо під час проведення АТО, а головне, що вона  отримали гарні  відгуки серед громадян Миколаївщини. Ми будемо продовжувати цю практику і навчати людей надавати медичну допомогу, – зазначила Оксана Янішевська.

Заступник голови облдержадміністрації підкреслила, що особливу увагу сьогодні необхідно приділяти бійцям, які повертаються із зони проведення АТО.

Маргарита Капуста зазначила, що в АТО зараз перебувають 10 лікарів, які виконують свій не лише професіональний, а й громадянський обов’язок – рятують життя наших хлопців. Вона закликала головних лікарів не забувати про родини тих медичних працівників, хто зараз перебуває на передовій.

В свою чергу, заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська зазначила, що наступний рік буде не легким для всіх.

– Ми розуміємо, що при формуванні бюджету 2015 року ми не побачимо кардинальних змін в  плані фінансування і ми не вирішимо миттєво усі питання, які стоять сьогодні щодо проблем матеріально-технічної бази, підвищення оплати роботи наших працівників, фахівців галузі охорони здоров’я, але, вже таки, я закликаю вас об’єднати наші зусилля для того, щоб зберегти найвищу цінність держави та суспільства – здоров’я громадян, ваших пацієнтів, – зазначила Оксана Янішевська.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Миколаївщина, Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий