Вадим Меріков: Новообрані депутати працюватимуть на благо нашого регіону

— Головне те, що перемогу здобули проукраїнські, проєвропейські сили, які сьогодні бажають Україні миру, добра і процвітання. Ось це найголовніше, з чим потрібно привітати миколаївців, жителів області та всіх українців. Я думаю, ті програми Президента і Прем’єр-міністра, які озвучені раніше, будуть втілені в життя: і децентралізація влади, і повноцінний вступ України до Європейського Союзу, — про це голова облдержадміністрації сказав 26 жовтня в студії «ПНTV».

Вадим Меріков впевнений, що українці виходили на площі міст і гинули на Майдані за європейські цінності.

Керівник області вважає, що явка виборців, яка становить більше 42%, відносно нормальна, як для позачергових парламентських виборів. Він нагадав про низькі показники щодо явки, які були в попередні роки.

Вадим Меріков впевнений, що новообрані народні депутати від Миколаївщини, працюватимуть на благо нашого регіону.

— Я переконаний, що ті депутати, які пройдуть сьогодні від демократичних сил, створять групу в парламенті і будуть працювати, — вважає голова ОДА.

Він повідомив, що депутатська група «Миколаїв-щина», яка була створена в минулому парламенті, не функціонувала.

— У нас багато проблем (з морегосподарським комплексом, проблеми ЖКГ в місті Миколаєві), які можна було б дійсно піднімати, і які необхідно було на рівні народних депутатів озвучувати. Ті народні депутати, які на 20 років забувають область, потім проходять і кажуть «я ваш, я — миколаївець, оберіть мене повторно і я назад піду на 10 років і забуду, що я — миколаївець» — ось таких людей не можна обирати. Дійсно мають бути обрані ті люди, які будуть працювати на Миколаївську область, відвідуватимуть сесії обласної ради, навіть районної ради, іноді хоча б, щоб побачити те, як люди живуть, — зазначив Вадим Меріков.

Голова облдержадміністрації впевнений, що депутати, яким миколаївці висловили свою довіру, будуть відстоювати в парламенті інтереси виборців.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Миколаївщина, Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий