Оксана Янішевська: Миколаївці продовжують активно допомагати вимушеним переселенцям та нашим військовослужбовцям

Про це у програмі «Діалог» на телеканалі «МАРТ» розповіла заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська.

За словами пані Оксани, зараз на Миколаївщині прибуває 5033 особи. Більшість з переселенців стоять на обліку в департаменті  соціального захисту населення облдержадміністрації.

– Для вимушених переселенців в Миколаївській області працюють установи, які надають їм усю необхідну допомогу – це департамент соціального захисту населення облдержадміністрації та головне управління МНС. Розроблені дорожні карти з інформацією, куди можна звернутися за допомогою, де отримати консультацію та реєстрацію, а також ознайомитися з банком житла. Хочу зазначити, що основний телефон по всій Україні – «101», за яким  переселенці можуть отримати всю необхідну інформацію, – підкреслила Оксана Янішевська.

Заступник голови облдерж-адміністрації зазначила, що головним питанням залишається розміщення людей, які приїздять до Миколаївщини. Банк житла скорочується щодня. У Миколаєві резерв помешкань для переселенців вже давно вичерпано, тому основне навантаження на себе беруть райони.

Окрім цього, в області налагоджена робота із Центрами зайнятості:

– Центри зайнятості відчинили свої двері для переселенців: відпрацьовуються бази та вакансії. Особливо хочу відзначити роботу в районах, де  відгукнулися і прийняли людей на сезонну тимчасову роботу, – зазначила Оксана Альбінівна.

Оксана Янішевська акцентувала увагу на тому, що миколаївці активно допомагають переселенцям та нашим військовослужбовцям, які перебувають у зоні проведення АТО. У створених пунктах прийому постійно поповнюється банк теплого одягу, речи приносять і до облдержадміністрації. Крім того, триває акція «Гуманітарний кошик», до якої зараз долучилися  студенти.

– Складські приміщення, майже щоденно поповнюють речами, які приносять люди. Не залишаються осторонь і райони, – розповіла Оксана Янішевська.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Запись опубликована в рубрике Миколаївщина, Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий